Týden pro Váš domov – Adventní speciál

Chcete si tentokrát Advent opravdu užít a přitom se nechcete vzdát představy uklizeného domova?

Pojďte to letos pojmout jinak. Připojte se k nám a společně si ukliďme celý byt ještě před začátkem Adventu, během krátkého intenzivního úklidu.

K e-kurzu Týden pro Váš domov tentokrát získáte navíc ještě další týden, abyste vše stihli důkladně uklidit a zbyl Vám čas i na výzdobu.
Kurz tak bude probíhat od 18. listopadu do 1. prosince

Připravte si kouzelný předvánoční čas

Advent by měl být klidným časem, radostným očekáváním vánočních svátků.

Pokud máte, stejně jako já, Vánoce spjaté také s útulnou atmosférou uklizeného a svátečně nazdobeného domova, možná pak trávíte čas před Vánoci spíše ve stresu a shonu a třeba se i těšíte, až už budete mít vše za sebou.

Možná si pak dáváte novoroční předsevzetí, že příště už to bude jinak. Tak víte co? Pojďte si to letos splnit a připravte si opravdu kouzelné Vánoce tím, že si v klidu, pohodě a svátečním naladění užijete adventní čas.

Co díky kurzu získám?

Jak bude kurz probíhat?

  • Každý všední den brzy ráno dostanete e-mail s úkolem na daný den. Úkoly jsou koncipovány tak, aby zabraly přibližně 2-3 hodiny denně. Na dokončení úkolů, které v týdnu nestihnete, budete mít pak čas o víkendech.
  • Víkendy budou věnované výzdobě, pečení, odpočinku a případně dokončení úkolů z předchozího týdne.
  • Budete mít možnost využít nepřetržité podpory a inspirace nejen ode mne, ale také od dalších účastníků ve skupině. Účastníci předchozích běhů e-kurzu Týdne pro Váš domov potvrzují, že toto pro ně byla velká přidaná hodnota, díky které je úklid i bavil a cítili radost i motivaci úkoly dokončovat.

Kolik mě to bude stát?

Tento kurz stojí 290,- Kč, ale pokud si ho objednáte do konce října, zaplatíte jen 250,- Kč.

Zvolila jsem tuto cenu tak, aby si to mohl dovolit opravdu každý a věřím, že investované částky nebudete litovat.

Přihlašte se do kurzu už nyní a pusťte letos předvánoční úklid z hlavy. Já na něj budu myslet za Vás a provedu Vás jím v klidu tak, abyste letos nemusela zažívat stres a shon a vše zvládla v předstihu.

A to ještě není vše. 

Ke své objednávce navíc získáte jako bonus návod na výrobu vlastního adventního kalendáře na ramínko.