Jaro s Útulným domovem

Chcete si udělat radost a vytvořit harmonický a pohodlný prostor pro sebe a své blízké?

Pak neváhejte a využijte kurzů konzultantek Útulného domova z programu Jaro s Útulným domovem.

Máme pro Vás připravené speciální kurzy za zaváděcí cenu. Využijte jedinečné nabídky, která se nebude opakovat. 

Kurzy jsou rozvržené tak, aby se Vám nekřížily a mohli jste si je užít všechny. Ale klidně si pořiďte jediný, který Vás láká nejvíce.

Pojďte si s námi udělat Váš domov útulnější.

Domov jako oáza radosti

15. 5. - 4. 6. 2023

Helena Procházková

Tři týdny plné radosti z tvoření domova pro všechny z Vás, kdo jste unaveni neustále se opakující rutinou péče o domácnost a chcete si domov hlavně užívat.

Jedná se o nový program za zaváděcí cenu 430 Kč. Další běh bude stát 890 Kč.

Při objednání tohoto programu můžete využít 20% slevu na ostatní programy konzultantek.

Pletení z papíru - vyrobte si organizéry na míru

22. 5. - 28. 5. 2023

Jaroslava Peterková

Představuji Vám kurz na organizér z papírových ruliček!

Už Vás štve, že neustále hledáte správnou krabičku nebo organizér pro svou skříň? Máte plné stoly a přeplněné skříně s potřebami? Nemusíte hledat dál! Můj týdenní kurz na organizér z papírových ruliček, který začíná 22.5., Vás naučí, jak vytvořit vlastní kreativní organizér pouze z nejjednodušších materiálů – novin! Provedu Vás od novin ke košíku a budete mít zpětnou vazbu, když Vám něco nepůjde.

V tomto kurzu se naučíte cennou dovednost. Objevíte nové způsoby použití novin a budete inspirováni k tvorbě vlastního jedinečného organizéru, který nikdo jiný nemá. Kromě toho, že získáte novou dovednost, přispějete také k udržitelnosti naší planety tím, že znovu využijete vyřazený materiál.

Nenechte si ujít tuto příležitost – zaregistrujte se na můj týdenní kurz na organizér z papírových ruliček od 22.5. a otevřete si dveře ke svému organizovanějšímu a plnějšímu životu! 

Cena kurzu je pouhých 180 Kč a máte možnost slevy dalších 20 procent, pokud si zakoupíte kurz Domov jako oáza radosti. Neváhejte!

Ukliďte si kuchyň po malých krůčcích

29. 5. - 4. 6. 2023

Lenka Švrčinová

Líbí se Vám krásné uklizené kuchyně jako z časopisů, ale ani zdaleka se jim nepřibližujete? Všude se válí věci, ani není kde pořádně uvařit? Přihlaste se do kurzu, kde si společně uklidíme kuchyň a naučíme se, jak ji udržovat v perfektním stavu. Postupně, po malých krůčcích, s velkým výsledkem. 😉

Na kurzu Vás čeká:

Hravý úklid s dětmi i těmi speciálními

5. 6. - 11. 6. 2023

Veronika Vysoudilová

Máte pocit, že vaše dítě umí jen dělat nepořádek a po několika neúspěšných pokusech ho donutit uklidit si po sobě hračky, špinavý příbor do dřezu nebo obaly do tříděného odpadu, jste to vzdali?

Nezoufejte! Společně si ukážeme, jak hravě přimět děti ke spolupráci na domácích činnostech. Každé dítě i to speciální (s ADHD, ADD, autismem apod.) má svoji zvídavou stránku a tu se pokusíme probudit.

Celý týden na vás čekají videoukázky, fotky a popisky z mého domácího prostředí s autistickým synem.

Ukážeme si, jak dítě naučit konkrétní činnost (třídění odpadu, vytírání, uklízení věcí apod.).

Rychloúklidovky

19. 6. - 25. 6. 2023

Martina Svobodová

Znáte to? Sousedka zavolá, že jí došel prdopeč a jestli se pro něj může za chvíli stavit. Nebo volá brácha, že je s rodinkou v Brně, že se staví za půl hodiny na kafe. Tak na takové přepadovky se spolu podíváme a rychle si uklidíme. Povíme si, co a jak nejrychleji uklidit, aby to u Vás nebylo jak po výbuchu. A stihneme to do zazvonění zvonku. 😊

Mám pro Vás nachystané tyto rychloúklidovky: