Joylo home – mít krásný domov je snadné!

Není ostuda, že máte doma rozdělanou práci a další Vás čeká. Když navážete vztah se svým domovem a budete v něm žít tak, jak chcete, už se nikdy nebudete před návštěvou stydět za koš prádla na žehlení. 
Nebudete mít pocit, že budete šťastná, až bude konečně uklizeno, ale najdete radost i v té péči o Váš domov.

Další běh online kurzu JOYLO HOME začne ve středu 4. listopadu

Když jsem v únoru odlétala na dovolenou na Filipíny, už nějakou dobu jsem věděla, že tam načerpám nejen síly na stěhování a zabydlování, ale také inspiraci, kterým směrem posunout svůj projekt útulného domova. A tak hlavní myšlenky i název nového online programu JOYLO HOME vznikaly ve vlnách, v džungli, na lodích a v letadle.

Cílem bylo vytvořit program pro všechny, pro které péče o domácnost není v životě prioritou – stejně jako pro mě. 

Po návratu z dovolené jsme se přestěhovali do nového domu a právě tady svoji metodu JOYLO HOME už dva měsíce testuji. Možná není náhodou, že se k tomu ještě přidaly ztížené podmínky domácí karantény. 

Bydlíme teď ve velkém několikapodlažním domě. Je to mé vysněné bydlení a nebudovala jsem ho tri a půl roku proto, abych tady trávila dny s vysavačem v ruce a leštěním zrcadel. Chci si sednout s dětmi na zahradu a vypít v klidu kávu. Večery chci trávit u krbu, chci si zahrát na piano… a tak mám teď za sebou dva měsíce zjišťování, jak to udělat, aby můj domov byl příjemným místem, který všichni milujeme a zároveň jsem tu jen neuklízela.
Tyto poznatky jsem spojila se svými předchozími zkušenostmi a vznikl jedinečný program JOYLO HOME, který by měl přenést tu pohodu a lehkost, kterou zažíváme na dovolených, do našich domovů.

A ne, tvoření tohoto programu nebylo vždycky takové „lehárko“. Naopak, v programu Vám nebudu předávat vyčtené teorie, vše jsem si musela opravdu prožít a nebylo to vůbec snadné. Často jsem si osahávala hranice,  prožívala různé emoce, jak ty radostné, tak také frustraci, hněv, smutek, apatii, když jsem se dostávala za hranice toho, co mi bylo ještě příjemné.

Ale vím, že to bylo nutné, abych Vám mohla přinést opravdu autentický program. Abych mohla říct, že to, co předávám opravdu žiji, abych i Vás mohla zachytit, než získáte z péče o domácnost pocit zmaru nebo méněcennosti.

Nečekejte program, kde by Vám někdo ze své dokonalé domácnosti radil, že si máte po jídle umýt nádobí ;-). JOYLO HOME je tu proto, aby Vám dodal sílu, chuť a radost do každého dne a krok za krokem Vás provedl k takové péči o Váš domov, která pro Vás bude právě teď příjemná a nebudete mít pocit, že jste otroky domácnosti ani pocit, že nezvládáte.

Program bude probíhat formou e-mailů a zároveň ve skupině na Facebooku, kde získáte jedinečnou podporu a inspiraci nejen ode mě, ale i od dalších účastnic.

Program má 3 části:

  1. Zamiluj si svůj domov za 3 dny – 3 jednoduché tipy na to, co udělat, abyste si domov zamilovali Vám dodají energii a chuť pustit se na cestu od chaosu k příjemnému domovu. Tato část potrvá týden, kdy k prvním třem dnům dostanete ještě tipy na to, jak pokračovat
  2. Péče o domácnost – začneme tím nejsnazším. Tím, co zvládnete za pár minut a má to opravdu velký efekt. Postupně se dostaneme dál. Už po pár dnech budete mít pocit, že svoji domácnost zvládáte mnohem lépe. Tato část potrvá 3 týdny, protože bude opravdu důležité, abyste sami pochopili, co Vám vyhovuje, v čem Vám je dobře, jaké použít pomůcky na úklid, co chcete dělat každý den, co jednou týdně, co jednou měsíčně. Je to nejobsáhlejší část programu a předám Vám v ní své mnohaleté zkušenosti pořádkumilovné bordelářky, která má neustále hlavu plnou kreativních nápadů, kolem sebe malé děti a hledá způsob, jak i v tom vytvářet krásný domov, kde bude všem dobře.
  3. Efektivita, plány – V této části budeme mluvit o plánování času, aktivit, úklidu, o dokončování věcí, prokrastinaci, odpočinku a denních plánech. Základ mého plánování tvoří metoda Davida Allena Getting things done, kterou různě upravuji podle momentální situace. Budeme mluvit také o cyklickém uklízení, kdy je dobré se pustit do „kostlivců ve skříni“, kdy udělat pořádný povrchový úklid, kdy se zbavovat věcí, kdy se věnovat rodině a vaření a kdy je lepší spíš odpočívat a nabírat síly. Těch pár dní ty neuklizené podlahy, neumytá umyvadla a studené večeře každý vydrží.

Pokud máte pocit, že je program tím, co Vám přinese větší radost a lehkost do života, těším se na naší společnou cestu.

Pokud během prvních dvou týdnů zjistíte, že Vám program nepřináší to, co jste očekávali, máte možnost program opustit a já Vám vrátím celou částku, kterou jste za program zaplatili zpět na Váš účet.

Další běh začne 4. listopadu 2020.


SimpleShop FORM

A co o kurzu říkají účastnice?

„Kurz JoyloHome mi asi ovlivnil nejvíc život, fungování, smýšlení o sobě, rodině, domácnosti, domově. Často se v myšlenkách k některým bodům a věcem,které jsem se tak naucila nebo uvědomila,vracím

🙏🏻❤️Děkuji Helenko“

Šárka, účastnice jarního běhu JOYLO Home a také dalších mých kurzů, členka HYGGE klubu

„Joylo mě v létě zastihlo před porodem a uprostřed stěhování. Pomohlo mi ujasnit, jak s jednotlivými prostory pracovat a čeho si všímat. Joylo home je spíše psychoterapie, než úklidový kurz, člověk si ujasní spoustu věcí. Třeba jak si dělat každý den hezký,  jak je důležité světlo a co dělá dům domovem…“

Iva, účastnice jarního běhu JOYLO home a dalších mých kurzů