RESTART domácnosti

Potřebuje Vaše domácnost Restart? 

Byli jste Vy nebo děti nemocní, měli jste v poslední době hodně práce nebo jen jiné priority a potřebujete teď dostat domácnost pod kontrolu? Mám pro Vás řešení! —— RESTART DOMÁCNOSTI

Připravila jsem pro Vás autentický návod, kdy sama, po několikatýdenní nemoci dětí i svojí, dávám postupně svoji domácnost do stavu, ve které byla před nemocí.

Tento úklid je specifický. Jiný, než běžné úklidy. Většinou s ním začínáme ještě ve chvíli, kdy nejsme úplně fit a tak je potřeba se soustředit jen na to opravdu důležité, nepřidělávat si zbytečně práci, ale zároveň dostat domácnost pod kontrolu.

Do uzavřené skupiny na Facebooku Vám sdílím živá vysílání ze svého restartu domácnosti po nemoci a budu tam pro Vás také jako podpora. 

Můžete tak sledovat krok za krokem můj autentický úklid.

A teď to důležité. Program jsem začala tvořit 3. listopadu a stále uklízím a průběžně nahrávám. Pokud si ho stihnete objednat v době, kdy bude vznikat, nejen, že ho získáte za ještě výhodnější cenu, ale navíc můžete být přímo u jeho vzniku. Tak vstupte ještě dnes. Mimořádně právě teď také dostanete vstupenku do skupiny ihned po objednávce programu.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.