online kurz Pomocí návyků k vysněnému životu

„Jsme tím, co opakovaně děláme.“ Aristotelés

Nejsme tím, jaké máme myšlenky, priority, cíle v hlavě. Nejsme tím, co si o nás myslí druzí ani tím, co si o sobě myslíme sami. Pravdou je, že jsme tím, co každý den děláme.

Pojďme společně udělat ten krok a sjednoťme naše priority a cíle s tím, co každý den děláme a staňme se takovým člověkem, kterým chceme být.

Mám pro Vás 4týdenní online kurz budování návyků – kde získáte nejen teorii, ale hlavně prakticky společně uvedeme do praxe 2 klíčové návyky, které společně s každým probereme a které ho posunou o největší krok směrem k tomu, co právě teď v životě chce dokázat, nebo jakým člověkem se chce stát.

Další běh tohoto kurzu začne v květnu 2023

Jak bude kurz probíhat?

Ano, opravdu díky správným návykům a jejich pravidelnému opakování můžeme dosáhnout téměř čehokoli, co si v životě vytyčíme. Ať už nějakého způsobu života nebo nějakého konkrétního cíle.

Můj táta si od školních let rád četl o polárnících a horolezcích. Sám hodně cestoval, ale nestal se horolezcem ani polárníkem. Až před 70. narozeninami se rozhodl splnit si svůj sen a v 70 letech došel na lyžích na Severní pól. Rok každý den trénoval a rozhodl se najít řešení na každou překážku, která se v průběhu zařizování vynořila.  

O necelé 2 roky později se, opět s ročním každodenním tréninkem, vydal na lyžích na Jižní pól a stal se tak nejstarším člověkem na světě, který dokázal dojít na oba zemské póly.

To je příběh mého táty, ale co já? Jak žiji a proč se učit budovat návyky zrovna ode mě? 

Poté, co jsem podruhé otěhotněla, zatímco jsem chodila do práce a zároveň se snažila pečovat o prvorozené dítě, jsem si řekla, že znovu už se do práce vracet nechci. Nevěděla jsem, jak to udělat, ale věděla jsem, že musím vybudovat něco, co mi umožní být s dětmi, když mě potřebují a pečovat o svůj domov.

Když bylo druhému miminku pár měsíců, začala jsem sepisovat, co jsem měla na mysli, že chci předávat dál – byly to určité hodnoty, které mi přišlo, že ze společnosti vyprchávají. A pak už stačilo pár měsíců, kdy jsem objevila formu, jakou světu můžu vše předávat. Bylo to v roce 2015 a objevila jsem možnosti online podnikání. K prvním projektům jsem pak ještě asi 2 roky dozrávala, ale krátce po narození třetího dítěte začal vznikat můj nejobsáhlejší online kurz „Zbavte se nepořádku a ukliďte si jednou provždy“ a byla jsem na první osobní konzultaci.

A tak jsem se třemi dětmi, každodenní neustávající prací, vždy ve stejný čas, vybudovala podnikání, které nás už pár let živí. Ano, začala jsem v době, kdy jsem si mohla jen užívat rodičovské dovolené a o nic se nestarat. Pracovala jsem tehdy často po nocích, ale měla jsem jasný cíl – chci být se svými dětmi, když to bude potřeba – ne jen v prvních 3 letech, ale i poté. 

Bylo to náročné, ale právě díky návykům jsem překonala první roky, kdy výdělky byly opravdu malé, nenechala se srazit na kolena posměšnými komentáři na sociálních sítích a nakonec jsem po zkušenosti řekla ne i zaměstnanecké práci z domova.

Díky návykům se nevzdávám. Nevzdávám své sny. 

– o domě (ano, asi rok to vypadalo, že dům zůstane rozbouraný před rekonstrukcí a nebudeme mít ani firmu ani peníze na rekonstrukci a budeme to muset prodat – ale já jsem to nevzdala a našla jsem cestu a tak teď můžeme užívat krásného bydlení), 

– o rodině (ani v této oblasti to pro mě není snadná cesta), 

– o spokojených dětech, které vědí, že maminka tu pro ně je, 

– o šíření lásky, harmonie a radosti ze života mezi lidi …

A tohle všechno není o tom, že jednorázově něco udělám a sen se splní. Je to o tom, co dělám každý den. O tom, že si každý den ve stejný čas uvařím kávu a sednu k práci. O tom, že se vzdělávám, hraji si s dětmi, vařím, odpočívám, … stanovuji si priority a v souladu s nimi buduji návyky nebo podnikám konkrétní kroky. Většina z toho, co prožíváme nejsou náhody.

Věřím, že díky svým životním zkušenostem, chuti motivovat lidi žít radostně podle toho, jak opravdu chtějí a zároveň daru nacházet souvislosti a nové cesty, Vám mohu opravdu pomoci plnit si své sny.

Kolik mě to bude stát?

Tento kurz stojí 1.500 Kč.