Konzultantky

Máte zájem o osobní konzultaci u Vás doma? Kromě mých služeb, můžete využít také nabídky konzultací Útulného domova od vyškolených konzultantek. 

Všechny konzultantky prošly celodenním školením u mne doma s teoretickou i praktickou částí, mým online kurzem Zbavte se nepořádku a ukliďte si jednou provždy a kontinuálně se u mě vzdělávají a rozvíjejí své dovednosti. 

Dopřejte si profesionální práci žen, pro které je lidský přístup a diskrétnost samozřejmostí. Najděte si konzultantku ve Vaší lokalitě a spojte se s ní pro více informací o nabízených službách.

 

Helena Procházková - Praha, Roztoky a okolí

Ráda osobně přijedu na konzultaci k Vám domů. Konzultace nabízím po Praze a dále do hodiny cesty z Roztok u Prahy. Nabízím buď klasické konzultace Útulného domova, případně také konzultace KonMari metody® (momentálně jsem v závěrečných fázích procesu certifikace na konzultantku této metody přímo u Marie Kondo, proto je poslední možnost zakoupit konzultace jednotlivě za nižší cenu, konzultace již provádět oficiálně mohu).

Cena za 6h konzultaci Útulného domova: 6.500 Kč

Cena za 6h konzultaci dle metody KonMari®: 6.500 Kč

Pokud mne chcete lépe poznat, zvu Vás k sobě do skupiny: Útulný domov s Helenou Procházkovou.

helena@helenaprochazkova.cz

607 086 972

Lenka Švrčinová

Lenka Švrčinová - Brno, Olomouc, Zlín a okolí

Lenka je máma dvou úžasných, těsně dospělých dětí, manželka skvělého muže a panička divokého psa Barta. Společně žijí ve Zlíně, odkud za Vámi ráda přijede do hodiny cesty.

Spolupráci s Lenkou Vám můžu doporučit mj. pro její efektivitu a profesionalitu.

Lenku najdete také na Facebooku ve skupině: Úklid v pohodě nebo na webových stránkách: https://uklid-v-pohode.cz/.

Cena za 6h konzultaci: 5.000 Kč

„Dnes jsem se potkala s konzultantkou Lenkou Švrčinovou (no, upřímně bych ji nazvala spíše dobrou vílou) a ta mi neskutečně pomohla. Mohu ji jen doporučit a její pochopení a lidský přístup je k nezaplacení. Těším se na další spolupráci!“ Jana H.

lenka@uklid-v-pohode.cz

728 215 231

Veronika Vysoudilová - Kladno, Buštěhrad, Praha 5, 6, 7

Veronika je máma 4 letého autistického syna. Se svojí rodinou bydlí v Buštěhradě v rodinném domě, odkud za Vámi ráda dojede do 30 minut cesty. Má fenku Leelu, několik venkovních koček, papouška a rybičky. Sama o sobě říká, že si prošla různými obdobími v životě, někdy neměla nic, někdy zase příliš mnoho. Spolupráci s Veronikou doporučuji mj. pro její pochopení, ať jste v jakékoli situaci a také pro její efektivitu, kterou potvrzují také její zákaznice.

Veroniku najdete také na Facebooku ve skupině: Radosti spokojeného domova nebo na webových stránkách: https://spokojenydomovswerru.cz/

Cena za 6h konzultaci: 4.000 Kč

„Musím potvrdit, že Werru Vysoudilová je moc šikovná. Ač mám dost podivné skládání věcí do skříně, tak v situaci, kdy mně už z toho všeho třeštila hlava, že bych to tak leda hodila do kouta a někam zalezla, ona pořád skládala a to tak, aby se mi vešly nahoru vedle krabice 3 krásné komínky triček. A nerozumím tomu, jak to dělala, ale po chvíli už automaticky (bez přeměřování, měla to fakt v oku) vyřazovala příliš malé (k odnosu) i příliš velké (do krabice na jaro či i později) a tím se to do té skříně vešlo, ač jsem nevěřila tomu, že by to mohlo jít. Nádhera!“ Jana S.

vysoudilova.veronika@email.cz

Jaroslava Peterková - Moravskoslezský kraj

Jarka je z Dolní Lutyně a je mámou 3 dětí. Dvou dospívajících kluků dvojčat a o 5 let mladší dcery a jak sama říká, má díky tomu trpělivosti a vytrvalosti dost. 

Jarka vystřídala tři domovy a ví, že vždy je potřeba hledat kompromisy. Každý dům a každé řešení má své klady a zápory. Jak sama říká, ani její domácnost není dokonalá a právě proto je schopná každého pochopit a nikdy nikoho nesoudí podle míry nepořádku.

Její motto: „Společně zvládneme Váš domov zútulnit a budete ho mít zase rádi.“

Jarku najdete také na Facebooku ve skupině: Jasanika – Domov s láskou nebo na webových stránkách: https://www.jasanika.cz/.

Cena za 6h konzultaci: 4.000 Kč

jarcasan@email.cz

Martina Svobodová - Brno a okolí (Jihomoravský kraj, Vysočina)

Martina je máma dvou malých kluků a bydlí i s přítelem v bytě v Brně. Aktuálně je na rodičovské dovolené.

Od malička ji bavilo uklízet a udržovat si pořádek ve svých věcech, na střední škole dokonce uklízela i za spolubydlící na intru, aby měly větší výhody typu delší večerka. Maminka jí dodnes říká „Mydlinka“.

Při studiu na vysoké škole jezdila 2 roky na brigádu do hraběcí rodinky v Rakousku, kde se starala o chod domácnosti, hlavně tedy o úklid jednotlivých pokojů, koupelen, WC, praní i žehlení (krojů, košil a podobného šatstva), atd. Všechno mělo být uklizeno rychle a zároveň do čista a sucha. 

Po výšce si chtěla založit vlastní úklidovou firmu, ale když v okolí svého tehdejšího bydliště našla 17 firem na úklid, zůstala u stavařiny. 

V létě 2022 se nahlásila na kurz konzultantek Útulného domova a pomáhá ostatním ženám zjednodušit si a zrychlit úklid domácnosti. To vše k velké radosti jejího přítele, který je šťastný, že se vyřádí jinde. 🙂

Martinu najdete také na Facebooku ve skupině: Radost z pořádku nebo na webových stránkách: https://radostzporadku.cz/.

Cena za 6h konzultaci: 4.000 Kč

martina@radostzporadku.cz

728 987 934

Erika Šajnová - Praha a okolí

Dobrý den,

ráda bych o sobě napsala několik řádků a přiblížila Vám, kdo jsem a proč jsem si zvolila práci úklidové konzultantky.

Každý máme svou cestu, která nás formuje. Ta moje začala v rodině, kde se možná až moc hledělo na čistotu a hlavně úklid věcí. Nějak to asi ladilo s mými potřebami a já se snadno naučila mít věci uklizené. Třídění věcí mě od mala uklidňuje. Jako náctiletá jsem se mimo jiné těšila, až jako dospělá budu mít vlastní domácnost, kterou si uspořádám jen podle sebe.

Nyní, když jsem již dvě domácnosti prodchla svou vizí útulného domova, pracuji na třetí verzi. Mám k tomu stále lepší podmínky – lepší pracovní ohodnocení, skvělého manžela, vlastní bydlení. Ale to nejlepší je osobní růst, který mě dovedl k uvědomění, že úklid věcí, jejich uspořádání a organizace jsou pro mě obrovskou terapií a pokud se jimi budu důkladně zabývat, zlepším si v mnoha ohledech celý svůj život.

Největším zdrojem osobního růstu je můj syn a byla i má dcera, beruška s dětskou mozkovou obrnou, která už bohužel není mezi námi. Díky péči o ni jsem si uvědomila, jak krásné je dělat práci, která mě baví a naplňuje. Proto jsem byla nadšená, když jsem našla činnost, pro kterou mám talent a která mi dává hluboký pocit smyslu. Chci teď všemi svými silami pomáhat těm, kdo cítí, že pro ně nastal správný čas nalézt jejich útulný domov.

Prostřednictvím nápadů a podnětů jak si uspořádat své věci, debatování nad otázkami Proč mám tolik věcí? nebo Co mám dělat když to nechci vyhodit? a dalších podnětů bych ráda lidem pomohla nejen uklidit domov, ale i zlepšit jejich život v jiných oblastech. Zní to možná přehnaně, ale můj optimismus je opravdu velký a věřím, že i malá změna v životě (uklizení si svých věcí) může změnit naše vnímání a myšlení a dovést nás k radostnějšímu žití.

Srovnejme si naše věci a budeme mít srovnané i naše vztahy, hodnoty a cíle.

V útulném domově se rodí krásné myšlenky a zážitky.

Život s láskou ke svým věcem dává sílu přečkat špatné dny a navede nás k láskyplným vztahům.

Cena za konzultace: 450 Kč/hod

esajnova@gmail.com

777 762 532