Týden pro Váš domov

Další běh oblíbeného e-kurzu Týden pro Váš domov proběhne v červnu.
Přihlášku můžete vyplnit již nyní a obdržíte ode mne následně další instrukce.

Pokud jste se nestihli přihlásit do jarního běhu a chcete si doma udělat pořádný jarní úklid, nabízím Vám do konce dubna možnost objednat online program „10 kroků pro Váš jarní úklid“

 

Nezáleží na tom, jaký je původní stav. Stačí najít motivaci a podporu a zvládne to opravdu každý. 

Ať už si chcete jen uklidit pár věcí, do kterých se Vám nechce nebo potřebujete zatočit s opravdu velkým nepořádkem – kurz Vám dodá ten správný impuls, motivaci a radost z odvedené práce a útulného domova.

S laskavým svolením jedné z účastnic e-kurzu s Vámi sdílím jeden z jejích úspěchů. Jak sama říká, cítí se skvěle, jako tlouštík, který zhubnul 100 kilo a „objevila“ pro sebe svůj krásný domov.

Co díky kurzu získám?

Jak bude kurz probíhat?

  • Každý všední den brzy ráno dostanete e-mail s úkolem na daný den. Úkoly jsou koncipovány tak, aby zabraly přibližně 2-3 hodiny denně. Na dokončení úkolů, které v týdnu nestihnete, budete mít pak čas případně o víkendu. Často mi píšete, že 2-3 hodiny denně navíc nemáte. To má asi málokdo, ale pamatujte na to, že je tojen 1 týden! a ještě před začátkem kurzu Vám zašlu tipy, jak si tento čas vyšetřit. Kurz je opravdu intenzivní, ale o to větší radost z výsledku budete mít.
  • Budete mít možnost využít nepřetržité podpory a inspirace nejen ode mne, ale také od dalších účastníků ve skupině. Účastníci předchozích běhů e-kurzu Týdne pro Váš domov potvrzují, že toto pro ně byla velká přidaná hodnota, díky které je úklid i bavil a cítili radost i motivaci úkoly dokončovat.

Kolik mě to bude stát?

Tento e-kurz stojí 190,- Kč. Navíc, pokud se přihlásíte do 15. května do půlnoci, získáte ho jen za 150,- Kč. Volila jsem cenu kurzu tak, abyste nemuseli s koupí váhat. Už vícekrát mi účastnice děkovaly se slovy, že to byly „nejlíp investované peníze v jejich životě“ a já věřím, že ani Vy nebudete peněz litovat.

Tento týdenní kurz sám o sobě nebude stačit na to, abyste si pořádek i udrželi, k tomu je potřeba osvojit si určité návyky a pochopit i nějaké další souvislosti, ale určitě Vám slibuji, že díky němu získáte novou svěží energii, sebevědomí a chuť udržovat si domov útulný a uklizený.

Ráda bych Vám ukázala, jak úžasný pocit člověk zažívá, když se začíná uvolňovat energie nahromaděná v nepořádku a věřím, že každý, kdo se k tomuto Týdnu pro domov připojí, pocítí změnu nejen doma, ale i sám na sobě.

A co o kurzu říkají účastnice předchozích běhů?

  • Chtěla bych moc poděkovat za tenhle skvělý kurz. Pochopila jsem, proč se mi nedařilo udržovat pořádek - jsem perfekcionista a tak jsem úklid nechávala vždy na chvíle, kdy na to bude dost času, abych to udělala perfektně a tak ve výsledku nebylo uděláno nic pořádně. Teď pořád něco sbírám z podlahy a pořád to tady vypadá uklizené. Je to super. I manžel říkal, že je to letos před Vánoci nějak lépe zorganizované. Michaela Maňáková
  • Moc jsem tomu nevěřila a nevěděla co čekat, ale s přehledem jsem stihla plnit úkoly, užít si to, uvědomit si bolavá místa v naší domácnosti a co by s nimi šlo dělat. Zjistila jsem, že i s malým dítětem jde zavést nějakou uklízení rutinu a když se chce, tak to jde. A ono by se asi bez téhle skupiny a skvělého vedení Heleny Procházkové nechtělo 😁 Je to vše o psychologii a fakt to funguje. Mám že sebe a své domácnosti zase dobrý pocit a těším se, že v tom budu pokračovat. Eva Moslerová
  • Jeden nedělní večer jsem narazila na Helenky stránku, přečetla si o Adventním úklidu a v hlavě mi problesklo, že to je výzva. Nemám ráda nepořádek, přesto u nás doma je. Jakto? Odpověď už díky Helence znám. Fakt je k ničemu udělat úklid v jeden den a odpravit se na něm psychicky i fyzicky. Takto jsem tomu denně věnovala cca 2 hodiny a neměla jsem pocit, že bych přišla o chvilky s naši holčičkou, jelikož jsem ji během úklidu zpívala, občas přistrčila hračku a ve finále mě to vážně bavilo! Najednou tu sedím v křesle, rozhlížím se a přijde mi to tu moc fajn a hřeje mě pocit dobře odvedené práce, aniž bych se cítila totálně vyčerpaná 🙂 Heli díky za Vás a Vaše vedení! Tereza Borůvková