Týden pro Váš domov

Další běh e-kurzu Týden pro Váš domov začíná  na Tři krále 

6. ledna 2020

Nezáleží na tom, jaký je původní stav. Stačí najít motivaci a podporu a zvládne to opravdu každý. 

Ať už si chcete jen uklidit pár věcí, do kterých se Vám nechce nebo potřebujete zatočit s opravdu velkým nepořádkem – kurz Vám dodá ten správný impuls, motivaci a radost z odvedené práce a útulného domova.

S laskavým svolením jedné z účastnic e-kurzu s Vámi sdílím jeden z jejích úspěchů. Jak sama říká, cítí se skvěle, jako tlouštík, který zhubnul 100 kilo a „objevila“ pro sebe svůj krásný domov.

Co díky kurzu získám?

Jak bude kurz probíhat?

  • Každý všední den brzy ráno dostanete e-mail s úkolem na daný den. Úkoly jsou koncipovány tak, aby zabraly přibližně 2-3 hodiny denně. Na dokončení úkolů, které v týdnu nestihnete, budete mít pak čas případně o víkendu. Často mi píšete, že 2-3 hodiny denně navíc nemáte. To má asi málokdo, ale pamatujte na to, že je to jen 1 týden! a ještě před začátkem kurzu Vám zašlu tipy, jak si tento čas vyšetřit. Kurz je opravdu intenzivní, ale o to větší radost z výsledku budete mít.
  • Budete mít možnost využít nepřetržité podpory a inspirace nejen ode mne, ale také od dalších účastníků ve skupině. Účastníci předchozích běhů e-kurzu Týdne pro Váš domov potvrzují, že toto pro ně byla velká přidaná hodnota, díky které je úklid bavil a cítili radost i motivaci úkoly dokončovat.

Kolik mě to bude stát?

Tento kurz stojí 250,- Kč

Volila jsem cenu kurzu tak, abyste nemuseli s koupí váhat. Už vícekrát mi účastnice děkovaly se slovy, že to byly „nejlíp investované peníze v jejich životě“ a já věřím, že ani Vy nebudete peněz litovat.

Tento týdenní kurz sám o sobě nebude stačit na to, abyste si pořádek i udrželi, k tomu je potřeba osvojit si určité návyky a pochopit i nějaké další souvislosti, ale určitě Vám slibuji, že díky němu získáte novou svěží energii, sebevědomí a chuť udržovat si domov útulný a uklizený.

Ráda bych Vám ukázala, jak úžasný pocit člověk zažívá, když se začíná uvolňovat energie nahromaděná v nepořádku a věřím, že každý, kdo se k tomuto Týdnu pro domov připojí, pocítí změnu nejen doma, ale i sám na sobě.

A co o kurzu říkají účastnice předchozích běhů?

  • Chtěla bych moc poděkovat za tenhle skvělý kurz. Pochopila jsem, proč se mi nedařilo udržovat pořádek - jsem perfekcionista a tak jsem úklid nechávala vždy na chvíle, kdy na to bude dost času, abych to udělala perfektně a tak ve výsledku nebylo uděláno nic pořádně. Teď pořád něco sbírám z podlahy a pořád to tady vypadá uklizené. Je to super. I manžel říkal, že je to letos před Vánoci nějak lépe zorganizované. Michaela Maňáková
  • Moc jsem tomu nevěřila a nevěděla co čekat, ale s přehledem jsem stihla plnit úkoly, užít si to, uvědomit si bolavá místa v naší domácnosti a co by s nimi šlo dělat. Zjistila jsem, že i s malým dítětem jde zavést nějakou uklízecí rutinu a když se chce, tak to jde. A ono by se asi bez téhle skupiny a skvělého vedení Heleny Procházkové nechtělo 😁 Je to vše o psychologii a fakt to funguje. Mám ze sebe a své domácnosti zase dobrý pocit a těším se, že v tom budu pokračovat. Eva Moslerová
  • Jeden nedělní večer jsem narazila na Helenky stránku, přečetla si o Adventním úklidu a v hlavě mi problesklo, že to je výzva. Nemám ráda nepořádek, přesto u nás doma je. Jakto? Odpověď už díky Helence znám. Fakt je k ničemu udělat úklid v jeden den a odpravit se na něm psychicky i fyzicky. Takto jsem tomu denně věnovala cca 2 hodiny a neměla jsem pocit, že bych přišla o chvilky s naši holčičkou, jelikož jsem ji během úklidu zpívala, občas přistrčila hračku a ve finále mě to vážně bavilo! Najednou tu sedím v křesle, rozhlížím se a přijde mi to tu moc fajn a hřeje mě pocit dobře odvedené práce, aniž bych se cítila totálně vyčerpaná 🙂 Heli díky za Vás a Vaše vedení! Tereza Borůvková