Týden pro Váš domov

Další běh e-kurzu Týden pro Váš domov proběhne 22. – 28. srpna 2022

Nezáleží na tom, jaký je původní stav. Stačí najít motivaci a podporu a zvládne to opravdu každý. 

Ať už si chcete jen uklidit pár věcí, do kterých se Vám nechce nebo potřebujete zatočit s opravdu velkým nepořádkem – kurz Vám dodá ten správný impuls, motivaci a radost z odvedené práce a útulného domova.

S laskavým svolením jedné z účastnic e-kurzu s Vámi sdílím jeden z jejích úspěchů. Jak sama říká, cítí se skvěle, jako tlouštík, který zhubnul 100 kilo a „objevila“ pro sebe svůj krásný domov.

Co díky kurzu získám?

Jak bude kurz probíhat?

Kolik mě to bude stát?

Tento kurz stojí 270,- Kč. Pokud se přidáte do konce července, zaplatíte jen 190,- Kč.

Volila jsem cenu kurzu tak, abyste nemuseli s koupí váhat. Už vícekrát mi účastnice děkovaly se slovy, že to byly „nejlíp investované peníze v jejich životě“ a já věřím, že ani Vy nebudete peněz litovat.

Tento týdenní kurz sám o sobě nebude stačit na to, abyste si pořádek i udrželi, k tomu je potřeba osvojit si určité návyky a pochopit i nějaké další souvislosti, ale určitě Vám slibuji, že díky němu získáte novou svěží energii, sebevědomí a chuť udržovat si domov útulný a uklizený.

Ráda bych Vám ukázala, jak úžasný pocit člověk zažívá, když se začíná uvolňovat energie nahromaděná v nepořádku a věřím, že každý, kdo se k tomuto Týdnu pro domov připojí, pocítí změnu nejen doma, ale i sám na sobě.

A co o kurzu říkají účastnice předchozích běhů?