E-book: Jak vytvořit útulný domov

Chcete žít v bytě či domě, který budete milovat, do kterého se budete s radostí probouzet a kam se budete těšit?

Rádi byste doma zažívali pocity štěstí a pohody, ale místo toho se denně cítíte unaveně jen při pomyšlení, co je všechno potřeba udělat?

Zrekonstruovala a zařídila jsem pro sebe i jiné již několik domovů a tak dnes už vím, jak uspořádat jednotlivé místnosti, jaké zvolit barvy i jaké detaily způsobí, že se doma cítíme šťastně. Moc ráda se s Vámi o tyto tipy podělím.

Dnes žiji v bytě, který miluji. I když se třemi malými dětmi nemáme vždy naklizeno, přesto se tu cítíme dobře. Ráno mne probouzí pohled do oken s rozkvetlými muškáty a když se vracím domů, přivítá mne knihovna a mé oblíbené barvy v předsíni. Jsem tady šťastná.

Když jsem se sem ale před pár lety stěhovala, prožívala jsem úplně jiné pocity. Rozešli jsme se s manželem a já odešla z krásného domu se zahradou, který jsme spolu předtím roky rekonstruovali a budovali tak svůj domov. Stěhovala jsem se s malým synem zpátky do svého bytu, na kterém jsem viděla tisíce nedostatků a snila o tom, jak jednou budu žít zase v domě se zahrádkou.
Až mi to jednoho dne došlo - buď se mi tu nebude líbit a o domov nebudu pečovat a budu neustále unavená a nešťastná, nebo přijmu toto místo za svůj domov. Začala jsem o bytě přemýšlet a přetvářet ho tak, abychom zde mohli čerpat energii a cítili se tu šťastně.
Objevila jsem, že náš domov je místo, kde si velice snadno můžeme plnit své sny a dávat formu našim představám a díky tomu jsem si začala plnit sny i v jiných oblastech. A víte co? Dnes už je nás tady 5 a máme i ten dům se zahrádkou, který právě rekonstruujeme.

_I0A5094

Baví mě promýšlet každý detail

Už od doby, co jsem v devatenácti letech odešla bydlet na kolej mě baví přetvářet místo, kde žiji. Baví mě vymýšlet nová řešení úložných prostor, rozestavění nábytku i přemýšlet nad barvami, květinami a malými detaily, které ovlivňují to, jak se cítíme.
Zrekonstruovala jsem pro sebe dva byty a s manželem a výborným architektem i krásný secesní dům. Dnes žijeme s partnerem a třemi dětmi v mém milovaném bytě o dispozici 2+1 a mě nesmírně těší vymýšlet neustále další přeměny našeho bytu tak, aby vyhovoval potřebám rostoucí rodiny a přesto byl svěží a plný energie.
Ráda se nechávám inspirovat, ale ještě raději zapojuji svoji fantazii.

A co konkrétně se v e-booku dozvíte?

ukazka z ebooku Cover

Malá ochutnávka

Chcete nahlédnout do e-booku? Podívejte se na pár vybraných stránek, ať máte lepší představu o tom, co v e-booku najdete. Vybrala jsem pro Vás ukázky z různých částí e-booku.

Představte si, že sedíte ve svém vysněném domově

Každé místo je tu pro Vás, pro Vaše potěšení. Domov už není místem, kde se na Vás valí povinnosti, ale naopak Vám slouží k relaxaci a pohodlí. Už nemusíte nic odkládat pro své povinnosti doma. Už víte, že každý detail, ať už čisté umyvadlo a kytička nad ním nebo váza s květinami na jídelním stole, působí na to, jak se cítíte. Svůj domov znáte a milujete ho. Kdykoli si můžete pozvat návštěvu a být na svůj domov právem hrdí. Je to úžasný pocit a Vy už víte, že dokážete vytvořit útulný domov.

K tomu, abyste mohli opravdu takové pocity zažívat Vám může pomoci můj

e-book JAK VYTVOŘIT ÚTULNÝ DOMOV

cover2-shadow

Cena e-booku je 360,- Kč

E-book stojí 360,- Kč.  Za cenu jednoho lepšího oběda s kávou tak získáte skvělého průvodce Vaším letním sněním o domově, kde se budete cítit šťastně.

Za tuto cenu Vás na 64 stránkách e-booku provedu Vaším bytem či domem a dám Vám konkrétní návod na to, co udělat, abyste se doma cítili dobře.

Pochopíte, že domov není jen místo, kde trávíme čas, když zrovna nejsme v práci nebo venku. Pokud ho správně přetvoříme a s láskou o něj pečujeme, je pak pro nás oázou plnou svěží energie, která nám v každém detailu slouží k tomu, abychom se cítili šťastně.

Možná máte spoustu povinností a říkáte si, že byt či dům počká. Ano, přechodně možná, ale pokud už to trvá měsíce, či roky, zamyslete se nad tím, jak by se Vám ulevilo, kdybyste si právě teď vybudovali Váš útulný domov, kde budete žít bez stresu z povinností

Ukazka e-booku

Bude e-book opravdu i pro mě? Vždyť každý přeci žijeme jinak a máme jiný vkus.

ANO, troufám si říct, že e-book může posloužit téměř každému, bez ohledu na styl zařízení bytu

Dozvíte se v něm obecná pravidla, tipy a rady, díky kterým si vybudujete útulný domov právě tam, kde žijete. E-book má 64 stránek, ale je protkaný odkazy na mé články, vztahující se k tématu a věřím, že v něm najdete opravdu podrobné návody a inspiraci. Pokud ale i přesto budete mít pocit, že pro Vás e-book nebyl přínosný, můžete mi během 30 dnů od doručení e-booku napsat a já Vám peníze vrátím.

NEBUDETE NA TO SAMI - narozdíl od všech tištěných knih na toto téma, máte Vy teď jedinečnou možnost být se mnou v kontaktu. Denně Vám budu k dispozici na e-mailu i Facebooku a můžete se mne na cokoli ptát, Ráda Vás budu inspirovat a motivovat a věřím, že to společně zvládneme. Těším se, až mi pošlete první fotografie změn u Vás doma i na ten pocit, který budete prožívat. Pokud v e-booku něco nenajdete, můžete se mi ozvat a proberu s Vámi Vaši konkrétní situaci.

Můžete se také podívat na ukázku toho, co v ebooku najdete kliknutím na odkaz níže.

30 denní garance vrácení peněz

Je pro mne důležité, aby Vám e-book opravdu pomohl vytvořit útulný domov a tak, pokud zjistíte, že e-book není to, co jste očekávali, můžete kdykoli během následujících 30 dní od doručení e-booku bez udání důvodu požádat o vrácení peněz.

A to není všechno...

K e-booku jsem pro Vás připravila ještě následující bonusové materiály, které Vám cestu k útulnému domovu velice usnadní.

pracovni sesity

Bonus #1 - Pracovní listy

Díky pracovním listům si snadno naplánujete jednotlivé činnosti, rozvrhnete místnosti i zvolíte barevné ladění. Za pomoci chromatických diagramů si zakreslíte barevy, které chcete použít na doplňky a dekorace tak, aby harmonicky ladili s halvní barvou pokoje.
Naplánujete si také snadno úklid i rozvrhnete, co kde budete mít.

4 zlata pravidla manualy1

Bonus #2 - 4 zlatá pravidla pro Váš útulný domov

Praktický manuál, který Vám usnadní udržovat to, co si pomocí e-booku vytvoříte. Zjistíte v něm mj. jak je důležité mít věci po ruce, sklidit z očí to nepříliš estetické a dám Vám pár tipů, jak zefektivnit úklid. Sama sebe bych označila za pořádkumilovného bordeláře a tak ráda přemýšlím nad tím, jak si péči o domácnost usnadnit ale tak, aby můj domov byl i přesto útulný.

Tento manuál jsem dříve nabízela jako e-book zvlášť, ale protože svoji pravou hodnotu má až ve spojení s e-bookem Jak vytvořit útulný domov, můžete ho nyní získat už pouze jako bonusový materiál spolu právě s tímto e-bookem.

Už přes 200 lidí si e-book přečetlo. A co o něm říkají?

Pro mě jakožto vytíženého hudebníka-bohéma je těžké dodržovat jakýkoliv řád. To se celkem vylučuje s představou útulného a hlavně opečovávaného domova. Je ale skvělé zjistit, že vytvořit takový domov není jen pro vyvolené. Stačí slůvko „řád“ přestat řadit mezi sprostá slova 🙂 Navíc některé tipy nevyžadují ani příliš velké oběti co se týče času, peněz a zručnosti. Líbí se mi, jakým způsobem Helena učí dávat duši jednotlivým místnostem a mít rád byt jako celek, domov.

V eBooku Jak vytvořit útulný domov jsem našla skvělou inspiraci i řešení některých mých problémů a otázek k zařizování a zútulnění našeho nového bytu. Snažím se postupovat podle zásad Feng šuej, ale až s nápady Heleny náš domov dostává skutečný šmrnc. Občasný chaos způsobený mým časovým vytížením se díky tomuto skvělému návodu promění v teplo rodinného krbu.

O některých zásadách Feng Shui jsem již četla a některé prvky doma používám. Na tomto e-booku se mi však líbí, že Helena klade důraz na to, abychom se doma cítili spokojeně a ne abychom se (dogmaticky) drželi některého pravidla. Inspirací mi bylo především to, abychom s úpravami začali již teď, ať je stav domu či bytu jakýkoliv. Již se těším na úpravy naší předsíně, kde dle Heleny můžeme nejvíce povolit uzdy naší fantazie. Oceňuji také možnost konzultovat konkrétní situaci s autorkou e-booku.

Tento e-book mi přišel do ruky přesně ve chvíli, kdy jsem se rozhodla náš byt upravit. Dodal mi spoustu zajímavých tipů! Nejvíc mi pomohla kapitola o barevném sladění místností, nejsem moc kreativní typ.

Doporučuji e-book všem, kteří chtějí zútulnit místo, kde žijí a nemají na to kreativní geny od přírody.

Jsem člověk, který nemá úplně cit pro uspořádání věcí takovým způsobem, aby k sobě ladily a působily útulně. Proto si raději nechám poradit od někoho, kdo tomu rozumí. Ráda si to zaplatím, protože mít útulný domov pro svou rodinu je pro mě důležité.

V tomto e-booku jsem našla vše, co jsem potřebovala. Nadchly mě pracovní listy, které mě nádherně provedly proměnou. Teď už mohu také říct, že mám útulný domov.

Objednejte si e-book právě teď

Teď je ta nejlepší doba začít vytvářet Váš útulný domov. Nezáleží na tom, jestli budete hotovi za týden, měsíc nebo rok, všechno je lepší, než nikdy.

Pokud právě teď cítíte, že chcete udělat ve svém životě změnu a nechcete na to do zítřka zapomenout, obejdnejte si e-book Jak vytvořit útulný domov a nebudete na to už sami. Nejen, že Vám e-book bude průvodcem jednotlivými kroky na Vaší cestě k útulnému domovu, ale získáte tak možnost obrátit se kdykoli také na mě. Ať už si nevíte rady co se starou skříní, jakou zvolit barvu závěsů, jak poskládat oblečení, čeho se zbavit nebo jak s dětmi za zády vytřít podlahu. 🙂

Ráda Vás na Vaší cestě k domovu, ve kterém se budete cítit šťastni, povedu.