OSOBNÍ KONZULTACE

Možná jste už ztratily naději, že to někdy bude jinak…

Jsem tu pro Vás – pro ženy, které chtějí najít opět radost z domova i ze života, které si chtějí vytvořit z domova místo, kde jim bude dobře, kde budou čerpat energii. Přijedu k Vám domů a provedu Vás touto proměnou Vašeho domova. Věřím, že není nic, co bychom společně nemohly zvládnout.

Jako certifikovaná konzultantka metody KonMari® Vám předám moudrost, kterou tato metoda přináší a nabídnu Vám možnost projít celým procesem proměny Vašeho domova dle této metody, případně ji můžeme využít jen tam, kde Vám bude dávat smysl. Nejdůležitější roli bude hrát to, co chcete a potřebujete právě Vy.

Nečekejte, že mi dáte klíče a já Vám domácnost přerovnám – Vy budete ta nejdůležitější osoba, Vám vše projde rukama.

Své konzultace nabízím v Praze a do hodiny cesty z Roztok u Prahy.

Cena 6hodinové konzultace u Vás doma je 5.000 Kč. 

Pokud Vás tato možnost zaujala, ozvěte se mi e-mailem: helena@helenaprochazkova.cz a domluvíme si spolu telefonát, kde si o všem popovídáme a zjistíme, zda je konzultace pro Vás vhodná. Poté navrhnu možné termíny. Případně můžete napsat přímo do chatu tady na stránce a já se Vám následně ozvu.

Volné termíny najdete níže. Pokud již jste má klientka, můžete si termín rovnou zarezervovat. Pokud konzultaci teprve zvažujete, nejprve si napíšeme/zavoláme a zjistíme, zda je tato forma konzultací opravdu pro Vás a co od ní můžete očekávat.