Rok pro Váš domov

Změňte svůj život tím, že změníte návyky, způsob myšlení a svůj postoj k úklidu domova.

Začínáme v lednu

Nabízím Vám nyní mimořádně možnost vstoupit do celoročního transformačního programu, díky kterému rozkvetete Vy i Váš domov. Letos navíc nově nabízím několik variant, aby si mohl vybrat každý.

Co Vás v programu čeká?

Čeká Vás rok plný inspirace, motivace, návodů a především sdílení se mnou a se ženami, které jsou na stejné cestě. Ve skupině na Facebooku budete moci sdílet každý Váš dílčí úspěch a to Vás posune vpřed o mnoho rychleji, než kdybyste se snažily dát si Váš domov a život do pořádku samy.

Dostanete ode mne to nejlepší, co jsem za poslední čtyři roky vytvořila a že ten poslední půl rok stál opravdu za to a prošla jsem sama velkými změnami. Kromě všech e-kurzů, které budou během roku probíhat budete mít také moji podporu a to i v rámci živých vysílání, během kterých se mě můžete ptát přímo a díky kterým mnohem spíše svoji cestu k útulnému domovu dokončíte.

Nyní máte nově možnost vybrat si z několika variant programu podle toho, co vše chcete během roku projít.

1. Verze vhodná pro absolventky kurzů „Zbavte se nepořádku a ukliďte si jednou provždy“ a „JOYLO HOME“

Pokud jste již prošla některým z mých obsáhlých kurzů, ale chcete dál zůstat v užším kontaktu a svůj domov udržovat útulným, je pro Vás vhodná tato základní verze. Díky ní budete mít 75% slevu na členství v HYGGE klubu po celý rok a také vstup do všech pěti běhů krátkých intenzivních kurzů Týden pro Váš domov.

Absolvování kurzů není podmínkou k zakoupení této verze programu Rok pro Váš domov, ale sama o sobě nenabízí opravdu důkladný a hloubkový úklid Vašich domovů.

2. Verze „naplno“

Verze naplno je plnohodnotným celoročním online programem, který Vás formou online kurzů a podporou v uzavřených skupinách na Facebooku provede celým rokem a díky které si nejen můžete opravdu důkladně uklidit celý Váš dům či byt, ale díky které také získáte nový pohled na péči o domácnost a získáte větší radost ze života.

V rámci této verze získáte dva obsáhlé transformační e-kurzy „Zbavte se nepořádku a ukliďte si jednou provždy“ a také program „JOYLO HOME“,který celý koncept péče o domácnost zasadí do širších souvislostí a pomůže Vám pochopit, jak žít v radosti a lásce k domovu. Součástí verze naplno je také možnost opakování obou kurzů v rámci daného roku.

3. VIP verze

V této verzi Vám k celoročnímu programu online kurzů nabízím 2 dvouhodinové konzultace po telefonu nebo Skypu spolu s podrobným shrnutím konzultace v e-mailu.
Tato verze je omezená pouze na 5 objednávek a po naplnění kapacity nebude možné tuto variantu objednat.

Na jaké kurzy se můžete těšit?

A jak tedy bude náš společný rok vypadat?

 

 NOVÝ ROK

Nový rok je čas změn. V přírodě se ještě nic moc neděje, ale nám začíná nový rok a tak chceme začít dělat věci jinak, tak, abychom žili život, který chceme.

Koncem ledna začne další běh e-kurzu Zbavte se nepořádku a ukliďte si jednou provždy, do kterého se budete moci také přidat, pokud jste z nějakých důvodů nestihli něco v předchozím běhu.

JARO, VELIKONOCE

Už v předjaří se začíná probouzet v přírodě nová energie. Na Hromnice se tradičně čistily domovy – vymetaly pavučiny, saze a všechny kouty domova a tak ani my nezůstaneme pozadu a oživíme tuto tradici.

Před Velikonocemi proběhne další speciální 14ti denní běh e-kruzu Týden pro Váš domov, kde si opět naše domovy nejen uklidíme, ale i nazdobíme a naladíme na nadcházející Velikonce, zasijeme osení a vytvoříme další jarní výzdobu.

V květnu pak začne další běh e-kurzu Zbavte se nepořádku a ukliďte si jednou provždy, který si můžete opět zdarma zopakovat a utvrdit se tak v návycích a dodělat případně to, co jste ještě z velkého kurzu nestihli.

Věřím, že nejpozději touhle dobou si budete už péči o své domovy užívat. Pocítíte tu velkou změnu, kterou jste prošly a bude Vám doma opravdu dobře.

Domov pro Vás už nebude zdrojem stresu z věčně nekončící práce, ale díky návykům, které si během programu osvojíte, se večer nebo po obědě budete moci uvelebit na své oblíbené místo s knížkou a užívat si tu radost a klid, které Vám útulný a uklizený domov nabízí. Ano, dokonce i když máte malé děti.

A na jaře proběhne také další běh programu JOYLO HOME.

LÉTO

Začneme v den mých narozenin, 22. června, kdy také začíná léto. Léto je obdobím dovolených, toulání se přírodou, objevování nových míst a ve vztahu k domovu je to především čas snění.

Proto Vám na léto zašlu e-book „Jak vytvořit útulný domov“, kde dostanete inspiraci, o které pak můžete přemýšlet, na dovolených se inspirovat a vymýšlet změny do Vašeho domova. Nezapomeňte se pak po návratu hned do změn pustit, dokud je ta energie ještě silná!

Kromě e-booku Vám v tomto období budu také zasílat články, které Vás budou ke změnám inspirovat.

V létě je pak také nejvhodnější čas přemýšlet o tom, jak chcete žít a jak Vás v tom Váš domov může podpořit. 

Na konci léta je naplánovaný první intenzivní e-kurz Týden pro Váš domov, kde si během jednoho týdne dáme po létě náš domov povrchově do pořádku, abychom další školní rok nezačínali v chaosu.

PODZIM

Koncem září začíná pak velice podrobný půlroční e-kurz Zbavte se nepořádku a ukliďte si jednou provždy, ve kterém prodejme velice důkladně celý náš domov, rozhodneme si, co si necháme a kam to uložíme. Budeme v rámci tohoto programu také budovat návyky, které nám pomohou udržovat domov uklizený.

Podzim je obdobím, kdy můžeme realizovat plně to, o čem jsme v létě přemýšleli. Mnohem snáz se v tuto dobu zbavujeme toho, co už k nám nepatří.

Babí léto postupně přechází do chladnějších podzimních dní, kdy už trávíme více času doma, baví nás v tu chvíli vytvářet různé dekorace, věnovat se ručním pracem a zútulňovat náš domov. Věřím, že v tomto období jsme nejvnímavější a změny, které v tomto čase uděláme jsou hodnotné.

I proto je právě na tento čas naplánován také online program JOYLO HOME.

ADVENT, VÁNOCE

Před začátkem adventu opět přichází čas na velký povrchový úklid. Čeká nás tentokrát 14ti denní speciální běh e-kurzu Týden pro Váš domov, během kterého také umyjeme okna, dveře, vyrobíme adventní věnec, adventní kalendář pro děti, začneme péct cukroví a celkově náš domov i samy sebe naladíme na nadcházející adventní čas, který pak prožijeme ve větším klidu.

Rozloučíme se novoročním Týdnem pro Váš domov, který poběží v lednu 2022.

Po celý rok budete moci čerpat další sezónní inspiraci a sdílet se v HYGGE klubu, do kterého budete mít vstup jen za 50,- Kč / měsíc.

Platbu za Rok pro Váš domov můžete rozdělit až do 10 splátek bez navýšení ceny

Zdá se Vám cena za program vysoká? Za tuto cenu si můžete na dva měsíce zaplatit uklízečku a mít tak jednou týdně doma povrchově uklizeno. A nebo si říct „DOST“ a pustit se do „zázračného úklidu“, jak tento proces nazývá Marie Kondo a vytvořit si domov, kde budete šťastná a o který Vás bude bavit pečovat. Možná to zpočátku nebude snadná cesta, ale uvidíte, že díky změnám myšlení, návyků a vztahu k Vašemu domovu bude změna trvalá a o tu uklízečku už ani nebudete stát.

Rozumím, že pro mnohé ale tato částka může být vysoká, zvlášť v dnešní nelehké době. Proto Vám i nyní nabízím možnost rozložit si platbu za Verze „naplno“ a „VIP“ až do 10 měsíčních splátek bez navýšení částky. Pokud máte o rozložení plateb zájem, kontaktujte mne e-mailem (helena@helenaprochazkova.cz) a domluvíme se. 

Program začne v lednu 2021

Co o mých kurzech říkají jejich účastnice?

Moc jsem tomu nevěřila a nevěděla co čekat, ale s přehledem jsem stihla plnit úkoly, užít si to, uvědomit si bolavá místa v naší domácnosti a co by s nimi šlo dělat. Zjistila jsem, že i s malým dítětem jde zavést nějakou uklízení rutinu a když se chce, tak to jde. A ono by se asi bez téhle skupiny a skvělého vedení Heleny Procházkové nechtělo Je to vše o psychologii a fakt to funguje. Mám že sebe a své domácnosti zase dobrý pocit a těším se, že v tom budu pokračovat.
Eva M., účastnice e-kurzu Týden pro Váš domov, advent 2018
Moc děkuji za kurz 😊 díky kurzu jsem já, chronicky bordelar, kterému bylo jedno v jakém žije prostředí, začala uklízet 😊 Já začala chtít systém! Poličky, regály, krabice, vše popsat a udržovat to! Je to teda těžké s dítětem a mužem 😁 ale snažíme se. Tento týden jsem roztřídila dětské hadry - čekám další mimi a konečně jsme s mužem udělali nějaký systém na naší "půdě". Mám díky tomu daleko lehčí mysl, kterou ten bordel už fakt zatěžoval... Takže díky moc!
Romana, účastnice e-kurzu Zbavte se nepořádku, září 2018
„Já jak teď uklízím a vyklízím a objevuje se ten krásný prostor, přemýšlím nad porcelánovým mokka kávovým servisem. A tak když na mě vyjuk inzerát na tuhle skoronovou konvičku, brala jsem to jako znamení 😀. Taky budu pořizovat nový jídelní servis, skleničky už jsem si koupila. Je to úžasný tohle vyklízení a obnova, jsem teď šťastný člověk. ... Říct, že jste mi změnila život by bylo málo. Děkuji"
Michaela V., Účastnice všech mých kurzů, členka HYGGE klubu
Chtěla bych moc poděkovat za tenhle skvělý kurz. Pochopila jsem, proč se mi nedařilo udržovat pořádek - jsem perfekcionista a tak jsem úklid nechávala vždy na chvíle, kdy na to bude dost času, abych to udělala perfektně a tak ve výsledku nebylo uděláno nic pořádně. Teď pořád něco sbírám z podlahy a pořád to tady vypadá uklizené. Je to super. I manžel říkal, že je to letos před Vánoci nějak lépe zorganizované.
Michaela M., účastnice e-kurzu Týden pro Váš domov, advent 2018
"Z kurzu jsem nadšená! Vše je dávkováno postupně a tím mám čas v klidu postupovat bytem k jeho zútulnění. A stíhám to zpracovat i psychicky, tam to totiž často bývá nejtěžší. Často střádám věci a těžko se jich pak zbavuji. Kurz doporučuji všem, kdo chtějí pořádně svou domácnost provětrat a rovnou i zútulnit a ještě víc si zamilovat. Tempo stíhám i s malými dětmi, občas vynechám a pak vše doženu. Jsem moc ráda, že tímto kurzem procházím, je to očista i na duši 💜."
Zuzana, účastnice e.kurzu Zbavte se nepořádku, březen 2018

21 denní garance vrácení peněz

Stále s objednávkou Roku pro Váš domov váháte? Pokud během 21 dní od začátku prvního kurzu změníte své rozhodnutí a dáte mi vědět, peníze Vám bez dalších otázek vrátím v plné výši.