Rok pro Váš domov

Aneb z pořádkumilovné bordelářky tvůrkyní svého domova

Změňte svůj život tím, že změníte návyky, způsob myšlení a svůj postoj k úklidu domova.

Nyní je možné vstoupit do programu na rok 2023.

Nabízím Vám nyní mimořádně možnost vstoupit do celoročního transformačního programu, díky kterému rozkvetete Vy i Váš domov. Letos opět nabízím několik variant, aby si mohl vybrat každý.

Co Vás v programu čeká?

Čeká Vás rok plný inspirace, motivace, návodů a především sdílení se mnou a se ženami, které jsou na stejné cestě. Ve skupině na Facebooku budete moci sdílet každý Váš dílčí úspěch a to Vás posune vpřed o mnoho rychleji, než kdybyste se snažily dát si Váš domov a život do pořádku samy.

Dostanete ode mne to nejlepší, co jsem za posledních pět let vytvořila a že jsem za ten čas i sama prošla velkými změnami. Kromě všech e-kurzů, které budou během roku probíhat budete mít také moji podporu a to i v rámci živých vysílání, během kterých se mě můžete ptát přímo a díky kterým mnohem spíše svoji cestu k útulnému domovu dokončíte.

Nyní máte opět možnost vybrat si z několika variant programu podle toho, co vše chcete během roku projít.

1. Verze vhodná pro absolventky kurzů „Zbavte se nepořádku a ukliďte si jednou provždy“ a/nebo „JOYLO HOME“

Pokud jste již prošla některým z mých obsáhlých kurzů, ale chcete dál zůstat v užším kontaktu a svůj domov udržovat útulným, je pro Vás vhodná tato základní verze. Díky ní budete získáte roční členství v HYGGE klubu a také vstup do všech pěti běhů krátkých intenzivních kurzů Týden pro Váš domov.

Absolvování kurzů není podmínkou k zakoupení této verze programu Rok pro Váš domov, ale sama o sobě nenabízí opravdu důkladný a hloubkový úklid Vašich domovů.

2. Verze „naplno“

Verze naplno je plnohodnotným celoročním online programem, který Vás formou online kurzů a podporou v uzavřených skupinách na Facebooku provede celým rokem a díky které si nejen můžete opravdu důkladně uklidit celý Váš dům či byt, ale díky které také získáte nový pohled na péči o domácnost a získáte větší radost ze života.

V rámci této verze získáte dva obsáhlé transformační e-kurzy „Zbavte se nepořádku a ukliďte si jednou provždy“ a také program „JOYLO HOME“,který celý koncept péče o domácnost zasadí do širších souvislostí a pomohou Vám pochopit, jak žít v radosti a lásce k domovu i sobě samým. 

3. VIP verze

V této verzi Vám k celoročnímu programu online kurzů nabízím svoji plnou podporu.
Tato verze je omezená pouze na 5 objednávek a po naplnění kapacity nebude možné tuto variantu objednat.
Pokud Vás varianta VIP zaujala a chcete o ní zjistit více a zároveň chcete vědět, zda by pro Vás byla vhodná, napište mi na e-mail: helena@helenaprochazkova.cz a domluvíme si spolu termín, kdy si zavoláme.

Na jaké kurzy se můžete těšit?

A jak tedy bude náš společný rok vypadat?

 

 NOVÝ ROK

Nový rok je čas změn. V přírodě se ještě nic moc neděje, ale nám začíná nový rok a tak chceme začít dělat věci jinak, tak, abychom žili život, který chceme.

Nový rok začneme Týdnem pro Váš domov a budeme ve skupině na Facebooku mluvit o tom, jak chceme naše domovy i náš život přetvářet.

Koncem ledna začne velice podrobný půlroční online kurz Zbavte se nepořádku a ukliďte si jednou provždy, ve kterém projdeme velice důkladně celý náš domov, rozhodneme si, co si necháme a kam to uložíme. Budeme v rámci tohoto programu také budovat návyky, které nám pomohou udržovat domov uklizený. Věřím, že právě začátek roku a období kolem Hromnic je pro tento kurz vhodný. Jsme plni nových ideálů, odhodlání a předsevzetí změnit náš život.

JARO, VELIKONOCE

Už v předjaří se začíná probouzet v přírodě nová energie. Na Hromnice se tradičně čistily domovy – vymetaly pavučiny, saze a všechny kouty domova a tak ani my nezůstaneme pozadu a oživíme tuto tradici.

Před Velikonocemi proběhne další speciální 14ti denní běh e-kruzu Týden pro Váš domov, kde si opět naše domovy nejen uklidíme, ale i nazdobíme a naladíme na nadcházející Velikonoce, zasijeme osení a vytvoříme další jarní výzdobu.

Věřím, že touhle dobou si budete péči o své domovy užívat. Budete budovat nový domov, s vizí, jak chcete žít a příroda Vám k tomu dá tu nejlepší energii.

Na jaře také proběhne první živé setkání účastnic VIP programu.

LÉTO

Léto je obdobím dovolených, toulání se přírodou, objevování nových míst a ve vztahu k domovu je to především čas snění.

Proto Vám na léto zašlu e-book „Jak vytvořit útulný domov“, kde dostanete inspiraci, o které pak můžete přemýšlet, na dovolených se inspirovat a vymýšlet změny do Vašeho domova. Nezapomeňte se pak po návratu hned do změn pustit, dokud je ta energie ještě silná!

V létě je pak také nejvhodnější čas přemýšlet o tom, jak chcete žít a jak Vás v tom Váš domov může podpořit. 

Od úklidu si dáme pauzu.
Na konci léta je ale naplánovaný další intenzivní e-kurz Týden pro Váš domov, kde si během jednoho týdne dáme po létě náš domov povrchově do pořádku, abychom další školní rok nezačínali v chaosu. 

PODZIM

Koncem září začne další velký online kurz JOYLO HOME. Ukáži Vám v něm, jak se radovat z Vašeho domova a jak si nastavit péči o něj tak, aby pro Vás domov nebyl zdrojem stresu.

Podzim je obdobím, kdy můžeme realizovat plně to, o čem jsme v létě přemýšleli. 

Babí léto postupně přechází do chladnějších podzimních dní, kdy už trávíme více času doma, baví nás v tu chvíli vytvářet různé dekorace, dárky na Vánoce, věnovat se ručním pracem a zútulňovat náš domov. Věřím, že v tomto období jsme nejvnímavější a změny, které v tomto čase uděláme jsou hodnotné.

Na podzim také proběhne další setkání účastnic VIP programu.

ADVENT, VÁNOCE

Před začátkem adventu opět přichází čas na velký povrchový úklid. Čeká nás tentokrát 14ti denní speciální běh e-kurzu Týden pro Váš domov, během kterého také umyjeme okna, dveře, vyrobíme adventní věnec, adventní kalendář pro děti, začneme péct cukroví a celkově náš domov i samy sebe naladíme na nadcházející adventní čas, který pak prožijeme ve větším klidu.

V základním programu a v programu NAPLNO se rozloučíme novoročním Týdnem pro Váš domov, který poběží v lednu 2024.

S účastnicemi VIP programu se setkáme ještě jednou na jaře 2024, kdy bych byla ráda, aby setkání proběhlo společně s novými účastnicemi tohoto programu a mohly jste s nimi sdílet své nové pohledy na život a změny, které Vám program přinesl.

Po celý rok budete moci čerpat další sezónní inspiraci a sdílet svůj život v HYGGE klubu, do kterého budete mít vstup zdarma.

Platbu za Rok pro Váš domov můžete rozdělit až do 10 splátek bez navýšení ceny

Zdá se Vám cena za program vysoká? Za cenu programu NAPLNO si můžete na dva nebo tři měsíce zaplatit uklízečku a mít tak jednou týdně doma povrchově uklizeno. A nebo si říct „DOST“ a pustit se do „zázračného úklidu“, jak tento proces nazývá Marie Kondo a vytvořit si domov, kde budete šťastná a o který Vás bude bavit pečovat. Možná to zpočátku nebude snadná cesta, ale uvidíte, že díky změnám myšlení, návyků a vztahu k Vašemu domovu bude změna trvalá a o tu uklízečku už možná ani nebudete stát a nebo budete přesně vědět, co a jak často na ní delegovat.

Rozumím, že pro mnohé ale tato částka může být vysoká, zvlášť v dnešní nelehké době. Proto Vám i nyní nabízím možnost rozložit si platbu za Verze „naplno“ a „VIP“ až do 10 měsíčních splátek bez navýšení částky. Pokud máte o rozložení plateb zájem, kontaktujte mne e-mailem (helena@helenaprochazkova.cz) a domluvíme se. 

A ano, cena za VIP program není pro každého – stejně tak jako program samotný není pro každého. Je to pro pár účastnic, které chtějí udělat ten velký krok a stát se tvůrkyněmi svého domova i života. Dám Vám k tomu ty nejlepší nástroje, naučím Vás je používat a dohlédnu na to, abyste se na cestě neztratily nebo to nevzdaly. Budeme se setkávat při ZOOM mentoringu každých 14 dní a zároveň mi můžete kdykoli napsat nebo zavolat, ať už budete řešit to, jakou si pořídit skříň, kam co uložit v kuchyni nebo jen budete mít z něčeho radost nebo se Vám naopak nebude dařit.
Také Vám ukážu svoji domácnost a jak to u nás chodí i za různých okolností (nemoci, prázdniny, všední dny, víkendy, oslavy, návštěvy, …). Ukáži Vám, jak jsem se z pořádkumilovné bordelářky stala tvůrkyní svého domova a života a věřím, že i vyšší cena programu Vás bude k té opravdové změně motivovat.
Tento program v tomto rozsahu levnější nebude.

Program začne v lednu 2023

Co o mých kurzech říkají jejich účastnice?

Moc jsem tomu nevěřila a nevěděla co čekat, ale s přehledem jsem stihla plnit úkoly, užít si to, uvědomit si bolavá místa v naší domácnosti a co by s nimi šlo dělat. Zjistila jsem, že i s malým dítětem jde zavést nějakou uklízení rutinu a když se chce, tak to jde. A ono by se asi bez téhle skupiny a skvělého vedení Heleny Procházkové nechtělo Je to vše o psychologii a fakt to funguje. Mám že sebe a své domácnosti zase dobrý pocit a těším se, že v tom budu pokračovat.
Eva M., účastnice e-kurzu Týden pro Váš domov, advent 2018
Moc děkuji za kurz 😊 díky kurzu jsem já, chronicky bordelar, kterému bylo jedno v jakém žije prostředí, začala uklízet 😊 Já začala chtít systém! Poličky, regály, krabice, vše popsat a udržovat to! Je to teda těžké s dítětem a mužem 😁 ale snažíme se. Tento týden jsem roztřídila dětské hadry - čekám další mimi a konečně jsme s mužem udělali nějaký systém na naší "půdě". Mám díky tomu daleko lehčí mysl, kterou ten bordel už fakt zatěžoval... Takže díky moc!
Romana, účastnice e-kurzu Zbavte se nepořádku, září 2018
„Já jak teď uklízím a vyklízím a objevuje se ten krásný prostor, přemýšlím nad porcelánovým mokka kávovým servisem. A tak když na mě vyjuk inzerát na tuhle skoronovou konvičku, brala jsem to jako znamení 😀. Taky budu pořizovat nový jídelní servis, skleničky už jsem si koupila. Je to úžasný tohle vyklízení a obnova, jsem teď šťastný člověk. ... Říct, že jste mi změnila život by bylo málo. Děkuji"
Michaela V., Účastnice všech mých kurzů, členka HYGGE klubu
Chtěla bych moc poděkovat za tenhle skvělý kurz. Pochopila jsem, proč se mi nedařilo udržovat pořádek - jsem perfekcionista a tak jsem úklid nechávala vždy na chvíle, kdy na to bude dost času, abych to udělala perfektně a tak ve výsledku nebylo uděláno nic pořádně. Teď pořád něco sbírám z podlahy a pořád to tady vypadá uklizené. Je to super. I manžel říkal, že je to letos před Vánoci nějak lépe zorganizované.
Michaela M., účastnice e-kurzu Týden pro Váš domov, advent 2018
"Z kurzu jsem nadšená! Vše je dávkováno postupně a tím mám čas v klidu postupovat bytem k jeho zútulnění. A stíhám to zpracovat i psychicky, tam to totiž často bývá nejtěžší. Často střádám věci a těžko se jich pak zbavuji. Kurz doporučuji všem, kdo chtějí pořádně svou domácnost provětrat a rovnou i zútulnit a ještě víc si zamilovat. Tempo stíhám i s malými dětmi, občas vynechám a pak vše doženu. Jsem moc ráda, že tímto kurzem procházím, je to očista i na duši 💜."
Zuzana, účastnice e.kurzu Zbavte se nepořádku, březen 2018
Používá WordPress (v češtině) | Šablona: Graphy od Themegraphy