Konzultantky (původní)

Máte zájem o osobní konzultaci u Vás doma? Kromě mých služeb, můžete využít také nabídky konzultací Útulného domova od vyškolených konzultantek. 

Všechny konzultantky prošly celodenním školením u mne doma s teoretickou i praktickou částí, mým online kurzem Zbavte se nepořádku a ukliďte si jednou provždy a kontinuálně se u mě vzdělávají a rozvíjejí své dovednosti. 

Dopřejte si profesionální práci žen, pro které je lidský přístup a diskrétnost samozřejmostí. Najděte si konzultantku ve Vaší lokalitě a spojte se s ní pro více informací o nabízených službách.

Helena Procházková - Praha, Roztoky a okolí

Ráda osobně přijedu na konzultaci k Vám domů. Konzultace nabízím po Praze a dále do hodiny cesty z Roztok u Prahy. Nabízím buď klasické konzultace Útulného domova, případně také konzultace KonMari metody® (momentálně jsem v závěrečných fázích procesu certifikace na konzultantku této metody přímo u Marie Kondo, proto je poslední možnost zakoupit konzultace jednotlivě za nižší cenu, konzultace již provádět oficiálně mohu).

KONTAKT e-mail: helena@helenaprochazkova.cz tel.: 607 086 972

Cena za 6h konzultaci Útulného domova: 6.500 Kč Cena za 6h konzultaci dle metody KonMari®: 6.500 Kč

Pokud mne chcete lépe poznat, zvu Vás k sobě do skupiny: Útulný domov s Helenou Procházkovou

Lenka Švrčinová - Brno, Olomouc, Zlín a okolí

Lenka je máma dvou úžasných, těsně dospělých dětí, manželka skvělého muže a panička divokého psa Barta. Společně žijí ve Zlíně, odkud za Vámi ráda přijede do hodiny cesty. Spolupráci s Lenkou Vám můžu doporučit mj. pro její efektivitu a profesionalitu.

KONTAKT e-mail: lenka@uklid-v-pohode.cz tel.: 728 215 231

Cena za 6h konzultaci: 5.000 Kč

Lenku najdete také na Facebooku ve skupině: ÚKLID V POHODĚ nebo na webových stránkách: https://uklid-v-pohode.cz/

„Dnes jsem se potkala s konzultantkou Lenkou Švrčinovou (no, upřímně bych ji nazvala spíše dobrou vílou) a ta mi neskutečně pomohla. Mohu ji jen doporučit a její pochopení a lidský přístup je k nezaplacení. Těším se na další spolupráci!“ Jana H.

Veronika Vysoudilová - Kladno, Buštěhrad, Praha 5, 6, 7

Veronika je máma 4 letého autistického syna. Se svojí rodinou bydlí v Buštěhradě v rodinném domě, odkud za Vámi ráda dojede do 30 minut cesty. Má fenku Leelu, několik venkovních koček, papouška a rybičky. Sama o sobě říká, že si prošla různými obdobími v životě, někdy neměla nic, někdy zase příliš mnoho. Spolupráci s Veronikou doporučuji mj. pro její pochopení, ať jste v jakékoli situaci a také pro její efektivitu, kterou potvrzují také její zákaznice.

KONTAKT
e-mail: vysoudilova.veronika@email.cz

Cena za 6h konzultaci: 4.000 Kč

Veroniku najdete také na Facebooku ve skupině: Radosti spokojeného domova
nebo na webových stránkách: https://joysandhappyhome.cz/

„Musím potvrdit, že Werru Vysoudilová je moc šikovná. Ač mám dost podivné skládání věcí do skříně, tak v situaci, kdy mně už z toho všeho třeštila hlava, že bych to tak leda hodila do kouta a někam zalezla, ona pořád skládala a to tak, aby se mi vešly nahoru vedle krabice 3 krásné komínky triček. A nerozumím tomu, jak to dělala, ale po chvíli už automaticky (bez přeměřování, měla to fakt v oku) vyřazovala příliš malé (k odnosu) i příliš velké (do krabice na jaro či i později) a tím se to do té skříně vešlo, ač jsem nevěřila tomu, že by to mohlo jít. Nádhera!“ Jana S.

Jaroslava Peterková - Moravskoslezský kraj

Jarka je z Dolní Lutyně a je mámou 3 dětí. Dvou dospívajících kluků dvojčat a o 5 let mladší dcery a jak sama říká, má díky tomu trpělivosti a vytrvalosti dost.
Jarka vystřídala 3 domovy a ví, že vždy je potřeba hledat kompromisy. Každý dům a každé řešení má své klady a zápory.
Jak sama říká, ani její domácnost není dokonalá a právě proto je schopná každého pochopit a nikdy nikoho nesoudí podle míry nepořádku.
Její motto: "Společně zvládneme Váš domov zútulnit a budete ho zase mít rádi."

KONTAKT
e-mail: jarcasan@email.cz

Cena za 6h konzultaci: 4.000 Kč

Jarku najdete také na Facebooku ve skupině: Jasanika – Domov s láskou
nebo na webových stránkách: 
https://www.jasanika.cz/

Martina Svobodová - Brno a okolí (Jihomoravský kraj, Vysočina)

Jsem máma dvou malých kluků (Kristián a Kryštof) a ještě mám třetího chlapa a to přítele Martina. Bydlíme spolu v bytě v Brně. Vystudovala jsem stavební fakultu a teď jsem na rodičovské dovolené. Na bydlení v bytě jsem si musela zvykat, protože nejsem dítě odchované v „králíkárně“, ale jsem z řadovky. Už od malička mě bavilo uklízet a udržovat si pořádek ve svých věcech. Mamka mi doteď říká, že jsem Mydlinka. Na střední škole jsem uklízela i za spolubydlící na intru, abychom měly 10 bodů za úklid a třeba i "výhody" jako delší večerka. Při zaměstnání jsem si říkala, že bych si založila svoji úklidovou firmu. Udělala jsem si průzkum trhu a našla jsem 17 firem na úklid v okolí mého tehdejšího bydliště. To mě stoplo, že s takovou konkurencí nemám šanci uspět. Takže jsem šla zase do stavební firmy a tam jsem "dupala" po uklízečkách, že někde něco není dobře umyté atd. A loni v létě, když Helča napsala o konzultantkách, řekla jsem to příteli a on: „Jupííí, konečně nebudeš prudit a buzerovat s úklidem nás, ale někoho jiného.“ Takže mi to doma odsouhlasili a hned jsem se Helči nahlásila na Kurz konzultantek Útulného domova.

KONTAKT
e-mail: svobodova.mart@email.cz

tel.: 728 987 934

Zaváděcí cena za konzultaci: 300 Kč / hod (pro první tři konzultace)

Martinu najdete také na Facebooku ve skupině: Radost z pořádku

Erika Šajnová - Praha a okolí

Dobrý den, ráda bych o sobě napsala několik řádků a přiblížila Vám, kdo jsem a proč jsem si zvolila práci úklidové konzultantky. Každý máme svou cestu, která nás formuje. Ta moje začala v rodině, kde se možná až moc hledělo na čistotu a hlavně úklid věcí. Nějak to asi ladilo s mými potřebami a já se snadno naučila mít věci uklizené. Třídění věcí mě od mala uklidňuje. Jako náctiletá jsem se mimo jiné těšila, až jako dospělá budu mít vlastní domácnost, kterou si uspořádám jen podle sebe. Nyní, když jsem již dvě domácnosti prodchla svou vizí útulného domova, pracuji na třetí verzi. Mám k tomu stále lepší podmínky - lepší pracovní ohodnocení, skvělého manžela, vlastní bydlení. Ale to nejlepší je osobní růst, který mě dovedl k uvědomění, že úklid věcí, jejich uspořádání a organizace jsou pro mě obrovskou terapií a pokud se jimi budu důkladně zabývat, zlepším si v mnoha ohledech celý svůj život. Největším zdrojem osobního růstu je můj syn a byla i má dcera, beruška s dětskou mozkovou obrnou, která už bohužel není mezi námi. Díky péči o ni jsem si uvědomila, jak krásné je dělat práci, která mě baví a naplňuje. Proto jsem byla nadšená, když jsem našla činnost, pro kterou mám talent a která mi dává hluboký pocit smyslu. Chci teď všemi svými silami pomáhat těm, kdo cítí, že pro ně nastal správný čas nalézt jejich útulný domov. Prostřednictvím nápadů a podnětů jak si uspořádat své věci, debatování nad otázkami Proč mám tolik věcí? nebo Co mám dělat když to nechci vyhodit? a dalších podnětů bych ráda lidem pomohla nejen uklidit domov, ale i zlepšit jejich život v jiných oblastech. Zní to možná přehnaně, ale můj optimismus je opravdu velký a věřím, že i malá změna v životě (uklizení si svých věcí) může změnit naše vnímání a myšlení a dovést nás k radostnějšímu žití. Srovnejme si naše věci a budeme mít srovnané i naše vztahy, hodnoty a cíle. V útulném domově se rodí krásné myšlenky a zážitky. Život s láskou ke svým věcem dává sílu přečkat špatné dny a navede nás k láskyplným vztahům.

KONTAKT
e-mail: esajnova@gmail.com

tel.: 777 762 532

Zaváděcí cena za konzultaci: 300 Kč / hod (pro první tři konzultace)

Eriku najdete také na Facebooku ve skupině: xxx