Konzultantky

Máte zájem o osobní konzultaci u Vás doma? Kromě mých služeb, můžete využít také nabídky konzultací Útulného domova od vyškolených konzultantek. 

Všechny konzultantky prošly celodenním školením u mne doma s teoretickou i praktickou částí, mým online kurzem Zbavte se nepořádku a ukliďte si jednou provždy a kontinuálně se u mě vzdělávají a rozvíjejí své dovednosti. 

Dopřejte si profesionální práci žen, pro které je lidský přístup a diskrétnost samozřejmostí. Najděte si konzultantku ve Vaší lokalitě a spojte se s ní pro více informací o nabízených službách.

Helena Procházková - Praha, Roztoky a okolí

Ráda osobně přijedu na konzultaci k Vám domů. Konzultace nabízím po Praze a dále do hodiny cesty z Roztok u Prahy. Nabízím buď klasické konzultace Útulného domova, případně také konzultace KonMari metody® (momentálně jsem v závěrečných fázích procesu certifikace na konzultantku této metody přímo u Marie Kondo, proto je poslední možnost zakoupit konzultace jednotlivě za nižší cenu, konzultace již provádět oficiálně mohu).

KONTAKT
e-mail: helena@helenaprochazkova.cz
tel.: 607 086 972

Cena za 6h konzultaci Útulného domova: 6.500 Kč
Cena za 6h konzultaci dle metody KonMari®: 6.500 Kč

Pokud mne chcete lépe poznat, zvu Vás k sobě do skupiny: Útulný domov s Helenou Procházkovou

Lenka Švrčinová - Brno, Olomouc, Zlín a okolí

Lenka je máma dvou úžasných, těsně dospělých dětí, manželka skvělého muže a panička divokého psa Barta. Společně žijí ve Zlíně, odkud za Vámi ráda přijede do hodiny cesty. Spolupráci s Lenkou Vám můžu doporučit mj. pro její efektivitu a profesionalitu.

KONTAKT
e-mail: lenka@uklid-v-pohode.cz
tel.: 728 215 231

Cena za 6h konzultaci: 5.000 Kč

Lenku najdete také na Facebooku ve skupině: ÚKLID V POHODĚ
nebo na webových stránkách: https://uklid-v-pohode.cz/

„Dnes jsem se potkala s konzultantkou Lenkou Švrčinovou (no, upřímně bych ji nazvala spíše dobrou vílou) a ta mi neskutečně pomohla. Mohu ji jen doporučit a její pochopení a lidský přístup je k nezaplacení. Těším se na další spolupráci!“ Jana H.

Veronika Vysoudilová - Kladno, Buštěhrad, Praha 5, 6, 7

Veronika je máma 4 letého autistického syna. Se svojí rodinou bydlí v Buštěhradě v rodinném domě, odkud za Vámi ráda dojede do 30 minut cesty. Má fenku Leelu, několik venkovních koček, papouška a rybičky. Sama o sobě říká, že si prošla různými obdobími v životě, někdy neměla nic, někdy zase příliš mnoho. Spolupráci s Veronikou doporučuji mj. pro její pochopení, ať jste v jakékoli situaci a také pro její efektivitu, kterou potvrzují také její zákaznice.

KONTAKT
e-mail: vysoudilova.veronika@email.cz

Cena za 6h konzultaci: 4.000 Kč

Veroniku najdete také na Facebooku ve skupině: Radosti spokojeného domova
nebo na webových stránkách: https://joysandhappyhome.cz/

„Musím potvrdit, že Werru Vysoudilová je moc šikovná. Ač mám dost podivné skládání věcí do skříně, tak v situaci, kdy mně už z toho všeho třeštila hlava, že bych to tak leda hodila do kouta a někam zalezla, ona pořád skládala a to tak, aby se mi vešly nahoru vedle krabice 3 krásné komínky triček. A nerozumím tomu, jak to dělala, ale po chvíli už automaticky (bez přeměřování, měla to fakt v oku) vyřazovala příliš malé (k odnosu) i příliš velké (do krabice na jaro či i později) a tím se to do té skříně vešlo, ač jsem nevěřila tomu, že by to mohlo jít. Nádhera!“ Jana S.

Jaroslava Peterková - Moravskoslezský kraj

Jarka je z Dolní Lutyně a je mámou 3 dětí. Dvou dospívajících kluků dvojčat a o 5 let mladší dcery a jak sama říká, má díky tomu trpělivosti a vytrvalosti dost.
Jarka vystřídala 3 domovy a ví, že vždy je potřeba hledat kompromisy. Každý dům a každé řešení má své klady a zápory.
Jak sama říká, ani její domácnost není dokonalá a právě proto je schopná každého pochopit a nikdy nikoho nesoudí podle míry nepořádku.
Její motto: "Společně zvládneme Váš domov zútulnit a budete ho zase mít rádi."

KONTAKT
e-mail: jarcasan@email.cz

Cena za 6h konzultaci: 4.000 Kč

Jarku najdete také na Facebooku ve skupině: Jasanika – Domov s láskou
nebo na webových stránkách: 
https://www.jasanika.cz/