Rozpohybujte své online podnikání

Nečekejte na ideální podmínky, dokonalé prodejní stránky, až budete mít víc času nebo hotový produkt zdarma. Začněte prodávat hned.

Začněte vydělávat!

Jsem máma 3 dětí, z toho dvě jsou malé a jsou se mnou celý den. Děti jsou pro mě priorita a i proto jsem se rozhodla začít podnikat online. Nicméně vím, že teď nemám ideální podmínky k podnikání a vědomě jsem se rozhodla dělat jen tolik, abych nemusela dávat děti pravidelně někomu na hlídání, nemusela mít paní na úklid a zvládala i vařit a starat se o rodinu a rekonstrukci našeho domu.

Chci Vám ukázat, že i v těchto podmínkách se dá podnikání rozjet. Ano, nejsou to zatím miliony, ale chci Vám ukázat reálnou cestu, jak si v začátcích postupně vybudovat pevnou základnu a nadšené klienty a prodávat za desítky tisíc měsíčně.

Ještě začátkem loňského května jsem měla na pomyslném podnikatelském kontě 0,- Kč a v e-mailové databázi 185 lidí.

A dnes? Ve svých kurzech mám stovky nadšených lidí, často se hlásí do kurzů i opakovaně, v databázi mám přes 2.000 kontaktů a zaplacené faktury už přesáhly 200.000,- Kč.

Připravila jsem pro Vás 21 denní intenzivní online program, ve kterém jsem  shrnula to nejdůležitější, co jsem během své cesty pochopila a co mi pomohlo začít opravdu vydělávat cestou, která mi vyhovuje – cestou upřímného zájmu o své zákazníky a zapálení pro téma svého podnikání, kterým je útulný domov.

Je jedno v jaké jste fázi, nemusíte mít zatím vytvořený žádný produkt, dokonce ani napsaný žádný článek – vydělávat můžete začít během pár dní a za pár měsíců už vydělávat desetitisíce.

Program je pro všechny, kteří:

 • Začali podnikat online, ale zasekli se na nějaké fázi ještě před vytvořením placeného produktu
 • Začali podnikat online, mají placený produkt, ale nedaří se jim ho prodat dostatečnému množství lidí
 • Chtějí podnikat online, ale neví ještě jaké by si měli vybrat téma pro své podnikání
 • Chtějí začít vydělávat hned. Jsou kreativní a ochotni se svému online podnikání věnovat. Nemusíte mít ideální podmínky, program je pro "obyčejné smrtelníky", ale já sama většinou strávím denně minimálně 1-2 hodiny podnikáním.

Co Vás v programu čeká?

 • Každý den dostanete ráno e-mail s konkrétními kroky, které ten den uděláte. Nebudou chybět ani pracovní listy, díky kterým budete online programem snáz procházet.
 • Zjistíte, jak si vybrat téma, případně přehodnotit to, které už máte vybrané tak, aby přitáhlo co nejvíce nadšených lidí, kteří jsou ochotni za Vaše produkty zaplatit.
 • Dostanete konkrétní návod na to, jak vytvořit produkt, který budete moci začít prodávat po pár dnech. A také jaké produkty tvořit dál, jak je nacenit a jak s nimi pracovat tak, abyste získali řádově více objednávek i Vašich dražších produktů.
 • Předám Vám tajemství, jak si získat nadšené zákazníky, kteří od Vás budou nakupovat znovu a znovu.
 • Ukáži Vám, že prosperující online podnikání závisí především na kreativitě, schopnosti "naslouchat" potřebám Vašich potenciálních klientů, otevřenosti a především ... - ale to je opravdu tajemství, které dostanou Ti, kdo si můj online program zakoupí 🙂

  To vše budeme prakticky na příkladu Vašeho tématu probírat v uzavřené skupině na Facebooku. Zajímá Vás, jak to bude v kurzu vypadat? Podívejte se na ukázku e-mailu, který Vám přijde 4. den.

V programu se nebudu zabývat technickými záležitostmi jako jak vytvořit webové stránky, e-mailovou databázi či jak si nastavit elektronické objednávkové formuláře a fakturaci. Ale pokud ještě nic z toho nemáte, nevadí, dostanete od mne tipy na kurzy a kontakty na lidi, kteří toto umí a od kterých jsem se to naučila já.

Tento program je opravdu zaměřen na to, jak začít svým online podnikáním vydělávat a jak zajistit, aby rostlo nejen Vaše bankovní konto, ale i počet nadšených zákazníků, kteří od Vás budou nakupovat opakovaně.

Online program stojí 1.300,- Kč. 

Zdá se Vám částka vysoká? Věřím, že pokud program projdete, investice se Vám brzy vrátí. Někomu za týden, někomu možná za měsíc, každopádně na tomto programu nebudete tratit.

Ale pokud i přesto váháte, abyste viděli, že svému programu opravdu 100% věřím, nabízím Vám garanci vrácení celé zaplacené částky po dobu 14 dní od chvíle, kdy Vám přijde první e-mail. Pokud tedy během těchto 2 týdnů zjistíte, že program Vám nepřináší to, co jste očekávali, můžete bez jakéhokoli vysvětlování požádat o vrácení peněz.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.