Rozpohybujte své online podnikání

Nadchli jste se pro online podnikání, ale z nějakého důvodu to nejde tak, jak jste si představovali? Pojďte znovu nalézt to nadšení a začněte vydělávat.

Začínáme již  8. ledna

Nadchli jste se pro online podnikání, pustili se do tvorby stránek, psaní článků, psaní produktů zdarma, ale začíná to pro Vás už být vysilující, protože stále nevidíte žádné výsledky? Zjišťujete, že to vše zabírá spoustu času a výsledky zatím téměř žádné nemáte? 

Jsem máma 3 dětí, z toho dvě jsou malé a jsou se mnou celý den. Děti jsou pro mě priorita a i proto jsem se rozhodla začít podnikat online. Nicméně vím, že teď nemám ideální podmínky k podnikání a vědomě jsem se rozhodla dělat jen tolik, abych nemusela dávat děti pravidelně někomu na hlídání, nemusela mít paní na úklid a zvládala i vařit a starat se o rodinu a rekonstrukci našeho domu.

Chci Vám ukázat, že i v těchto podmínkách se dá podnikání rozjet. Ano, nejsou to zatím miliony, ale chci Vám ukázat reálnou cestu, jak si v začátcích postupně vybudovat pevnou základnu a nadšené klienty a prodávat za desítky tisíc měsíčně.

Ještě před rokem a půl jsem měla na pomyslném podnikatelském kontě 0,- Kč a v e-mailové databázi 185 lidí.

A dnes? Ve svých kurzech mám stovky nadšených lidí, často se hlásí do kurzů i opakovaně, v databázi mám přes 4 200 kontaktů a zaplacené objednávky za loňský rok přesáhli půl milionu korun.

Připravila jsem pro Vás 21 denní intenzivní online program, ve kterém jsem  shrnula to nejdůležitější, co jsem během své cesty pochopila a co mi pomohlo začít opravdu vydělávat cestou, která mi vyhovuje – cestou upřímného zájmu o své zákazníky a zapálení pro téma svého podnikání, kterým je útulný domov.

Je jedno v jaké jste fázi, nemusíte mít zatím vytvořený žádný produkt, dokonce ani napsaný žádný článek – vydělávat můžete začít během pár dní a za pár měsíců už vydělávat desetitisíce.

Program je pro všechny, kteří:

Co Vás v programu čeká?

V programu se nebudu zabývat technickými záležitostmi jako jak vytvořit webové stránky, e-mailovou databázi či jak si nastavit elektronické objednávkové formuláře a fakturaci. Ale pokud ještě nic z toho nemáte, nevadí, dostanete od mne tipy na kurzy a kontakty na lidi, kteří toto umí a od kterých jsem se to naučila já.

Tento program je opravdu zaměřen na to, jak začít svým online podnikáním vydělávat a jak zajistit, aby rostlo nejen Vaše bankovní konto, ale i počet nadšených zákazníků, kteří od Vás budou nakupovat opakovaně.

E-kurz Rozpohybuj své online podnikání stojí 950,- Kč

Zdá se Vám částka vysoká? Věřím, že pokud program projdete, investice se Vám brzy vrátí. Někomu za týden, někomu možná za pár týdnů, každopádně věřím, že na tomto programu nebudete tratit.

Ale pokud i přesto váháte, abyste viděli, že svému programu opravdu 100% věřím, nabízím Vám garanci vrácení celé zaplacené částky po dobu 14 dní od začátku kurzu. Pokud tedy během těchto 2 týdnů zjistíte, že program Vám nepřináší to, co jste očekávali, můžete bez jakéhokoli vysvětlování požádat o vrácení peněz.

Kurz Rozpohybujte své podnikání online mi pomohl uvědomit si nejdůležitější informace pro úspěšné podnikání. Líbila se mi energie ve skupině, kdy jsme si vzájemně radili a sdíleli své pokroky. Díky tomuto kurzu jsem vytvořila nový online kurz Každý den krásnější. Kurz doporučuji každému, kdo se chce posunout dále a jako bonus vytvořit nový produkt.
Jana Svobodová
Chci Helči velmi poděkovat za tento perfektněn připravený kurz. Neskutečně mi pomohla utřídit si v hlavě produkty tak, abych nestřílela jeden za druhým od boku, ale aby mělo to, co dělám, hlavu a patu. Takže ještě jednou VELKÉ DÍKY za tento kurz, který mě posunul o míli dál a zároveň blíž mým snům. Pokud ve svém podnikání stojíte na místě a potřebujete nakopnout, potom je tento kurz skvělou volbou.
Petra Dvořáková
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.