Máte pocit, že jen honíte čas a nic nestíháte? Nejste spokojení sami se sebou, se stavem své domácnosti nebo se svými vztahy? Nemáte čas na to, co Vás baví?

Víte, že to vše spolu souvisí? Vneste do svého života radost! Ukážu Vám 3 praktické věci, které můžete začít dělat hned po odvysílání webináře a které mohou proměnit chaos v klid a přinést Vám pocit, že nad svým životem máte kontrolu.

Zvu Vás na WEBINÁŘ ZDARMA.

Budu v něm mluvit o tom, co Vám může přinést velký úklid Vašeho domova a pracovního stolu. Dám Vám pár tipů, jak na takový úkklid a čím začít.

Pak Vám také představím metodu Getting things done (Mít vše hotovo) Davida Allena a ukážu Vám, jak si můžete připravit malou praktickou pomůcku, díky které si vyčistíte hlavu.

A proč? Když zvládnete tyto dva první kroky, uvolní se Vám čas, energie i chuť dělat v životě to, co Vás opravdu baví.

Webinář odvysílám ve čtvrtek 10. ledna 2019 od 20:30

Pokud nebudete mít v daný termín čas, nevadí, na webinář se budete moci podívat ze záznamu.

Co o tom vím? Mám tři malé děti, starám se o domácnost, v létě o zahrádku a podnikám. Musela jsem se naučit nakládat se svým časem i silami tak, aby mě to celé jen nevyčerpávalo, ale mohla jsem se i radovat ze života a užívat si ho s partnerem a svými dětmi. Nebylo to rozhodně snadné a hodně mi celou dobu pomáhají zkušenosti, které jsem nabyla jako asistentka v konzultační firmě a následně v advokátní kanceláři a ani teď, po několika letech, není vždy vše dokonalé. Ale hodně se změnilo a já se s Vámi chci o svoje zkušenosti a fungující cestu ke změnám podělit.