Staňte se konzultantkou Útulného domova

 Chcete se stát konzultantkou Útulného domova?

KDO je KONZULTANTKA ÚTULNÉHO DOMOVA?

Konzultantka Útulného domova je samostatně podnikající žena, která prošla tímto mým školením a může tedy nabízet služby v souladu s hodnotami Útulného domova – kterými jsou především kvalitně odvedená práce, absolutní diskrétnost, porozumění a respekt vůči klientovi a láska k domovu.

Je to žena, která nabízí úklidové konzultace přímo u zákaznice doma, kdy společně s ní aktivně uklízí nahromaděný nepořádek a pomáhá najít místo pro věci, které si zákaznice přeje ponechat s ohledem na funkčnost a krásu domova (tyto principy Vás naučím v rámci školení, kde Vám také ukáži, jak takové konzultace probíhají).

Vzhledem k náplni práce, kdy se nejedná o běžný úklid domácnosti, ale odborné praktické konzultace se hodinová sazba konzultantek pohybuje mezi 450-1000 Kč za hodinu a po absolvování školení budete rovnou moci začít okolo spodní hranice této sazby a postupně, jak budete získávat praxi, ji navyšovat.

Chcete zjistit více, pro koho se tato práce hodí? Přijďte do skupiny Útulný domov s Helenou Procházkovou.

JAK ŠKOLENÍ PROBÍHÁ?

Samotné školení probíhá intenzivní formou jako jednodenní seminář u mě doma, kterého je potřeba se zúčastnit (v případě, že to z nějakého důvodu nebude možné, sejdeme se k celodennímu semináři online přes ZOOM). Většinu termínů budu vypisovat na víkendy. Během tohoto semináře Vám vysvětlím, jak setkání probíhají, jakým způsobem naslouchat a navrhovat případné změny, jak se rychle zorientovat u někoho doma a navrhovat řešení. Jak si rozvrhnout čas a síly a co můžete očekávat za výsledek během jedné konzultace.

Pro konzultantky bude už od chvíle přihlášení do programu přístupná uzavřená skupina na Facebooku, kde již nyní najdete inspiraci a seznámíte se s dalšími konzultantkami Útulného domova. Ukáži Vám, jak mám některé věci řešené já u sebe a kde se budeme vzájemně inspirovat a předávat zkušenosti.

Zároveň máte v rámci školení také celý první rok podpory na Messengeru a ZOOM setkávání a školení přibližně 1x do měsíce zdarma a propagaci v rámci Útulného domova. 

CO DÍKY ŠKOLENÍ ZÍSKÁM?

Po absolvování školení budete zapsána do mého online katalogu, který budou mít mé zákaznice k dispozici a budou moci s konzultacemi oslovovat přímo Vás. Katalog bude také zveřejněný na mých stránkách.

Já sama Vás představím své komunitě – každou v rámci samostatného příspěvku ve skupině na Facebooku a také budu propagovat katalog na Facebooku i v e-mailu. 

V mých skupinách se také budete moci představit a nabízet volné termíny pro konzultace a zapojit se do společných akcí

V rámci ceny za školení ode mne budete mít rok podpory zdarma – v uzavřené skupině na Facebooku, v Messengeru a na ZOOM setkáváních 1x do měsíce. Cena obsahuje také propagaci a doporučení, pokud bude zákaznice z Vašeho okolí.

Každý další rok v katalogu – spolu s celoroční podporou ve skupině, na Messengeru a formou ZOOM školení bude stát 6.000 Kč. V této ceně je také možnost zapojit se do společných větších úklidů (na podzim a na jaře) a propagace Vašich služeb v rámci Útulného domova.

Budete moci pracovat za mnou navrhované hodinové sazby, aniž byste si to musely obhajovat a složitě budovat důvěru. Mé zákaznice budou vědět, že výsledkem bude kvalitně odvedená práce a diskrétní a respektující přístup (cenu doporučuji odstupňovat na základě odvedené praxe).

KOLIK ŠKOLENÍ STOJÍ A KDY JE NEJBLIŽŠÍ VOLNÝ TERMÍN ŠKOLENÍ?

Školení stojí 19.500 Kč.

Tuto částku si můžete rozdělit do více plateb dle Vašich možností s tím, že před začátkem školení je potřeba uhradit 3.500 Kč

Pokud o rozdělení plateb máte zájem, napište mi na helena@helenaprochazkova.cz

Když si spočítám, kolik let mi trvalo vybudovat komunitu žen zajímajících se o útulný domov, kolik stovek tisíc jsem dala do reklamy jen během prvních pár let, kolik času jsem věnovala tvorbě stránek a získávání zkušeností, které v kurzu předávám, věřím, že školení Vám přinese daleko větší hodnotu, než kolik stojí. 

Pokud do 14 dnů od absolvování víkendového školení zjistíte, že se nehodíte na to, být konzultantkou Útulného domova, budu si účtovat pouze 3.500 Kč za školení a přeplatek Vám vrátím.

Další školení proběhne v sobotu 26. listopadu 2023

Připomínám, že podmínkou je absolvování online kurzu Zbavte se nepořádku a ukliďte si jednou provždy. Pokud jste ho ještě neabsolvovaly, přihlaste se k dalšímu běhu >>>>ZDE

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.