Týden pro Váš domov – Adventní speciál

Chcete si tentokrát Advent opravdu užít a přitom se nechcete vzdát představy uklizeného domova?

Pojďte to letos pojmout jinak. Připojte se k nám a společně si ukliďme celý byt ještě před začátkem Adventu, během krátkého intenzivního úklidu.

K e-kurzu Týden pro Váš domov tentokrát získáte navíc ještě další týden, abyste vše stihli důkladně uklidit a zbyl Vám čas i na výzdobu.
Kurz tak bude probíhat od 18. listopadu do 1. prosince

Připravte si kouzelný předvánoční čas

Advent by měl být klidným časem, radostným očekáváním vánočních svátků.

Pokud máte, stejně jako já, Vánoce spjaté také s útulnou atmosférou uklizeného a svátečně nazdobeného domova, možná pak trávíte čas před Vánoci spíše ve stresu a shonu a třeba se i těšíte, až už budete mít vše za sebou.

Možná si pak dáváte novoroční předsevzetí, že příště už to bude jinak. Tak víte co? Pojďte si to letos splnit a připravte si opravdu kouzelné Vánoce tím, že si v klidu, pohodě a svátečním naladění užijete adventní čas.

Co díky kurzu získám?

Jak bude kurz probíhat?

  • Každý všední den brzy ráno dostanete e-mail s úkolem na daný den. Úkoly jsou koncipovány tak, aby zabraly přibližně 2-3 hodiny denně. Na dokončení úkolů, které v týdnu nestihnete, budete mít pak čas o víkendech.
  • Víkendy budou věnované výzdobě, pečení, odpočinku a případně dokončení úkolů z předchozího týdne.
  • Budete mít možnost využít nepřetržité podpory a inspirace nejen ode mne, ale také od dalších účastníků ve skupině. Účastníci předchozích běhů e-kurzu Týdne pro Váš domov potvrzují, že toto pro ně byla velká přidaná hodnota, díky které je úklid i bavil a cítili radost i motivaci úkoly dokončovat.

Kolik mě to bude stát?

Tento kurz stojí 290,- Kč, ale pokud si ho objednáte do konce října, zaplatíte jen 250,- Kč. 

Zvolila jsem tuto cenu tak, aby si nikdo nemusel s objednávkou váhat.

Přihlašte se do kurzu už nyní a pusťte letos předvánoční úklid z hlavy. Já na něj budu myslet za Vás a provedu Vás jím v klidu tak, abyste letos nemusela zažívat stres a shon a vše zvládla v předstihu.

A to ještě není vše. 

Ke své objednávce navíc získáte jako bonus návod na výrobu vlastního adventního kalendáře na ramínko.

A CO O KURZU ŘÍKAJÍ ÚČASTNICE LOŇSKÉHO BĚHU?

  • Nebýt tohoto kurzu, v životě by to u nás 30. listopadu takhle nevypadalo! :)) Cítím se neskutečně předpřipravená, dávat světýlka na umytá okna je parádní a plánovat, co upeču v troubě, do které je vidět ✨ , jakbysmet. Moc mě baví tahle skupina a možnost nakukovat do tolika domácností a vaše podpůrné komentáře. Obdivuju nás všechny, kolik energie jsme do zvelebení domovů vložily a musím říct, že i svého muže, který držel basu a se vším mi pomáhal a ráno se vždycky ptal: tak co budem uklízet dneska?❤️ Teším se na pokračující podpůrnou úklidovou fb skupinku a díky Heleně Procházkové za nápad a tempo. Když někomu řeknu, že jsem zaplatila 250 Kč, aby mi chodily maily, co si mám kdy uklidit, většinou na mě koukají jak na blázna. Ale od prvního dne a čistých podlah je mi jasné, žto byla skvělá volba a všem bych takovou motivaci doporučila! Nejlepší mi přijde právě to načasování, které člověku umožní užít si advent fakt příjemně.
  • Moc jsem tomu nevěřila a nevěděla co čekat, ale s přehledem jsem stihla plnit úkoly, užít si to, uvědomit si bolavá místa v naší domácnosti a co by s nimi šlo dělat. Zjistila jsem, že i s malým dítětem jde zavést nějakou uklízecí rutinu a když se chce, tak to jde. A ono by se asi bez téhle skupiny a skvělého vedení Heleny Procházkové nechtělo 😁 Je to vše o psychologii a fakt to funguje. Mám ze sebe a své domácnosti zase dobrý pocit a těším se, že v tom budu pokračovat. Eva Moslerová​
  • Jeden nedělní večer jsem narazila na Helenky stránku, přečetla si o Adventním úklidu a v hlavě mi problesklo, že to je výzva. Nemám ráda nepořádek, přesto u nás doma je. Jakto? Odpověď už díky Helence znám. Fakt je k ničemu udělat úklid v jeden den a odpravit se na něm psychicky i fyzicky. Takto jsem tomu denně věnovala cca 2 hodiny a neměla jsem pocit, že bych přišla o chvilky s naši holčičkou, jelikož jsem ji během úklidu zpívala, občas přistrčila hračku a ve finále mě to vážně bavilo! Najednou tu sedím v křesle, rozhlížím se a přijde mi to tu moc fajn a hřeje mě pocit dobře odvedené práce, aniž bych se cítila totálně vyčerpaná 🙂 Heli díky za Vás a Vaše vedení! Tereza Borůvková​