Týden pro Váš domov – velikonoční speciál

Předvelikonoční speciální běh oblíbeného e-kurzu Týden pro Váš domov bude tentokrát trvat 14 dní a opět se budeme věnovat kromě úklidu také jarním a velikonočním tradicím.

Jarní úklid miluji. Je na to vždycky mnohem víc energie, času a chuti, než před Vánoci. A navíc na nás dýchá opět spousta jarních a velikonočních tradic.

 

Termín pro další velikonoční speciál e-kurzu Týden pro Váš domov jsem vybrala tak, abychom už v týdnu, kdy Velikonoce přijdou, měli volno a užívali si našich útulných uklizených domovů.

Kurz tak bude probíhat od 15. března do 28. března

Co díky kurzu získám?

Jak bude kurz probíhat?

  • Každý všední den brzy ráno dostanete e-mail s úkolem na daný den. Úkoly jsou koncipovány tak, aby zabraly přibližně 2-3 hodiny denně. Na dokončení úkolů, které v týdnu nestihnete, budete mít pak čas o víkendech.
  • Víkendy budou věnované výzdobě, pečení, odpočinku a případně dokončení úkolů z předchozího týdne.
  • Budete mít možnost využít nepřetržité podpory a inspirace nejen ode mne, ale také od dalších účastníků ve skupině. Účastníci předchozích běhů e-kurzu Týdne pro Váš domov potvrzují, že toto pro ně byla velká přidaná hodnota, díky které je úklid i bavil a cítili radost i motivaci úkoly dokončovat.

Kolik mě to bude stát?

Tento kurz stojí 350,- Kč, ale pokud si ho objednáte do 3. března, zaplatíte jen 290,- Kč. 

Zvolila jsem tuto cenu tak, aby nikdo nemusel s objednávkou váhat.

Přihlašte se do kurzu už nyní a pojďme se vzájemně inspirovat už teď ve skupině na Facebooku, kterou jsem pro tento kurz otevřela.

A CO O KURZU ŘÍKAJÍ ÚČASTNICE LOŇSKÉHO BĚHU?

  • Díky moc a moc, nikdy bych nevěřila, že si doma tak naklidim a to za běžného provozu. 🙂 Úžasná motivace být s vámi dalšími! Moc fotek jsem nenadelala, ale uklizeno mám jako snad nikdy. A doufám, že v tom vydržim. 🙂 Moc děkuji, bylo to skvělé!!! (Marie, účastnice loňského velikonočního běhu)
  • Mám z kurzu radost - a to dnes ještě vylezlo sluníčko a nikde nevíří prach, vše se leskne a já mám hned lepší náladu. Moc děkuji!!!💟💟💟 (Helena, účastnice všech mých kurzů, členka klubu)
  • Nevěřila bych, že je možné ještě k běžným povinnostem takhle naklidit, vyčistit a zútulnit domácnost. Zapojit rodinu a hlavně cítit se tak báječně! Jako by s tou špínou mizely chmury. Jasně, ještě lecos odolalo, ale začala jsem. Velké velké díky všem, bez Helenky bych nezačala a bez vás děvčata, bez vás bych rozhodně nedrhla troubu 4 hodiny 😍 (Jarmila, účastnice předloňského velikonočního běhu)