Webinář Jak zapojit děti do chodu domácnosti?

Webinář jsem již odvysílala, pokud zadáte svůj e-mail do formuláře, přijde Vám odkaz na záznam, na který se můžete podívat do 18.6. do večera.

Jsem máma tří dětí. Klukovi je osm let a pak mám dvě holčičky – dvouletou a téměř čtyřletou. Maminky v mých kurzech často řeší, že i když něco uklidí, díky ostatním členům domácnosti je za chvíli všude opět nepořádek. 

V pondělním webináři si s Vámi chci povídat o tom, že zapojení (nejen) dětí do chodu domácnosti může zlepšit nejen jejich vztah k domovu a pořádku, ale také vaše rodinné vztahy.

Chci se s Vámi v živém vysílání podělit o pár osvědčených tipů, jak to udělat, aby k úklidu děti nezískaly odpor a aby se v ideálním případě cítily potřebně a důležitě.

 

Zvu Vás na WEBINÁŘ ZDARMA.

Budeme si povídat o tom, jakým způsobem zapojit děti do chodu domácnosti tak, aby to v nich nevyvolávalo odpor. Dám Vám tipy kdy začít i jak pokračovat, budeme si povídat i o odměňování, kapesném a dalších věcech, které s chodem domácností s dětmi souvisí. A budu se těšit i na inspiraci od Vás. Můžete se přijít podělit o to, co funguje doma Vám.