Zvládneš všechno, co chceš – i s malými dětmi – Webinář ZDARMA

Jsem máma na rodičovské dovolené. Mám tři děti, z toho dvě malé, které jsou se mnou ještě doma. A kromě pečování o děti a domácnost taky podnikám, zpívám ve sboru, vařím dvě teplá jídla (skoro) denně, peču, šiju, pletu, přes léto se starám o zahrádku, kterou máme u domu, který rekonstruujeme.

Chci se s Vámi v živém vysílání podělit o pár tipů, jak si i s malými dětmi najít čas zvládat všechno, co chcete. Není to snadné, ale ani nemožné.

Zvu Vás na WEBINÁŘ ZDARMA.

Budeme si povídat o tom, jak si zorganizovat aktivity  a čas s malými dětmi, abychom ho využili tak, jak opravdu chceme. Už žádné scrollování Facebookem nebo koukání do prázdna, když dítě spí, pojďme si raději plnit sny!

Webinář odvysílám už ve čtvrtek 14. února 2019 od 13:00

Zvolila jsem poněkud nezvyklý čas vysílání, ale hodně malých dětí touto dobou spí, tak jsem si říkala, že si popovídáme u odpolední kávy. Pokud ale nebudete mít v daný termín čas, nevadí, na webinář se budete moci podívat ze záznamu a otázky mi můžete napsat i předem pomocí růžového chatovacího okýnka v pravém dolím rohu tady na stránkách.