HYGGE klub

Online klub

ŠŤASTNÉHO ŽITÍ V ÚTULNÉM DOMOVĚ

Myšlenka vytvořit klub, ve kterém bych se mohla se svými zákaznicemi setkávat i mimo rámec kurzů a inspirovat je v lásce k domovu a radosti z péče o něj, vznikla již před nějakou dobou a stále sílila. Když se pak některé z nich hlásily na kurzy poněkolikáté, rozhodla jsem se tento klub vytvořit a nabídnout tak něco víc, pro ty, kterým jsou má cesta a vedení inspirací.

V rámci klubu nabízím kontinuálního průvodce nejen v oblasti vytváření útulného domova pomocí úklidu, ale také sezónní inspiraci v receptech, dekoracích a obecně všem, co se šťastného života ve smyslu HYGGE týče.

Zároveň mohou členky klubu využívat různé slevy a výhody, mj. slevu 20% na všechny mé e-kurzy a e-booky.

Většina inspirace, podpory a sdílení bude probíhat ve skupině na Facebooku. 

Další inspiraci najdete také v článcích a e-mailech a zároveň budete mít možnost se mnou komunikovat i prostřednictvím živých vysílání.

Jaké další výhody díky členství v klubu získám?

Nyní máte možnost přidat se do klubu na letní období, kdy se budeme věnovat přetváření domova podle našich snů, táboření, výletům a odpočinku

Kolik mě členství v klubu bude stát?

Členství je možné zakoupit vždy na dané roční období, tedy na dobu 3 měsíců.

Členství v klubu Vás vyjde na 200,- Kč za měsíc, tedy 600,- Kč na jedno roční období. 

Pokud máte zároveň zakoupený celoroční program Rok pro Váš domov, získali jste slevový kupón na 75% slevu na členství, nezapomeňte ho do objednávky vložit!

21 denní garance vrácení peněz

Chtěla byste to zkusit, ale nejste si jistá, zda je klub právě to, co hledáte? Nebojte a pojďte do toho. Pokud během prvních 21 dní Vašeho členství v klubu zjistíte, že to není to, co jste očekávala, vrátím Vám bez dalších otázek peníze za členství v plné výši.

Těším se na Vás

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.