Rok pro Váš domov

Změňte svůj život tím, že změníte návyky, způsob myšlení a svůj postoj k úklidu domova.

Začínáme v lednu 2020! 

Nabízím Vám nyní mimořádně možnost vstoupit do celoročního transformačního programu, díky kterému rozkvetete Vy i Váš domov

Co Vás v programu čeká?

Čeká Vás rok plný inspirace, motivace, návodů a především sdílení se mnou a se ženami, které jsou na stejné cestě. Ve skupině na Facebooku budete moci sdílet každý Váš dílčí úspěch a to Vás posune vpřed o mnoho rychleji, než kdybyste se snažila dát si svůj domov a také život do pořádku sama.

Dostanete ode mne to nejlepší, co jsem za poslední čtyři roky vytvořila. Kromě všech online kurzů, které budou během roku probíhat, budete mít také moji podporu a to i v rámci živých vysílání, během kterých se mě můžete ptát přímo a díky kterým mnohem spíše svoji cestu k útulnému domovu dokončíte.

A co tedy konkrétně dostanete?

A jak tedy bude náš společný rok vypadat?

 

ZIMA

Leden je zajímavý měsíc. V přírodě se vlastně nic neděje, vše je v tichosti skryté a spí. Ale u nás je leden přelomovým měsícem. Začíná nový rok a my jsme plni předsevzetí, odhodlaní a paradoxně také síly. 

Je to skvělý čas začít něco nového, vzít do ruky nový deník, nadepsat ho tím, jak bychom náš život chtěli žít a pustit se do tvoření právě takového života.

A proto také v lednu začíná velký půlroční e-kurz Zbavte se nepořádku a ukliďte si jednou provždy, ve kterém projdeme velice důkladně celý náš domov, rozhodneme se, co si necháme a kam to uložíme. Budeme v rámci tohoto programu také budovat návyky, které nám pomohou udržovat domov uklizený. 

Je to ideální čas na tento kurz, protože se využije ta největší energie, která se nám nabízí. Čekají nás Hromnice, kdy se vysmýčí všechny kouty, předjaří, kdy vnitřně toužíme očistit svůj domov a pak jaro plné energie. Do léta máme hotovo!

 

JARO, VELIKONOCE

Jak jsem zmínila, už v předjaří se začíná probouzet v přírodě nová energie. Na Hromnice se tradičně čistily domovy – vymetaly pavučiny, saze a všechny kouty domova a tak ani my nezůstaneme pozadu a oživíme tuto tradici.

Před Velikonocemi proběhne další speciální 14ti denní běh e-kruzu Týden pro Váš domov, kde si opět naše domovy nejen uklidíme, ale i nazdobíme a naladíme na nadcházející Velikonce, zasijeme osení a vytvoříme další jarní výzdobu.

Domov pro Vás už nebude zdrojem stresu z věčně nekončící práce, ale díky návykům, které si během programu osvojíte, se večer nebo po obědě budete moci uvelebit na své oblíbené místo s knížkou a užívat si tu radost a klid, které Vám útulný a uklizený domov nabízí. Ano, dokonce i když máte malé děti.

 

LÉTO

Léto je obdobím dovolených, toulání se přírodou, objevování nových míst a ve vztahu k domovu je to především čas snění.

Proto Vám na léto zašlu e-book „Jak vytvořit útulný domov“, kde dostanete inspiraci, o které pak můžete přemýšlet, na dovolených se inspirovat a vymýšlet změny do Vašeho domova. Nezapomeňte se pak po návratu hned do změn pustit, dokud je ta energie ještě silná!

Kromě e-booku Vám v tomto období budu také zasílat články, které Vás budou ke změnám inspirovat.

V létě je pak také nejvhodnější čas přemýšlet o tom, jak chcete žít a jak Vás v tom Váš domov může podpořit. 

Na konci léta je naplánovaný další intenzivní e-kurz Týden pro Váš domov, kde si během jednoho týdne dáme po létě náš domov povrchově do pořádku, abychom další školní rok nezačínali v chaosu.

PODZIM

Koncem září začíná pak další běh půlročního e-kurzu Zbavte se nepořádku a ukliďte si jednou provždy, 

Podzim je obdobím, kdy můžeme realizovat plně to, o čem jsme v létě přemýšleli. Mnohem snáz se v tuto dobu zbavujeme toho, co už k nám nepatří.

Babí léto postupně přechází do chladnějších podzimních dní, kdy už trávíme více času doma, baví nás v tu chvíli vytvářet různé dekorace, věnovat se ručním pracem a zútulňovat náš domov. Věřím, že v tomto období jsme nejvnímavější a změny, které v tomto čase uděláme jsou hodnotné.

ZIMA, ADVENT, VÁNOCE, NOVÝ ROK

Před začátkem adventu opět přichází čas na velký povrchový úklid. Čeká nás tentokrát 14ti denní speciální běh e-kurzu Týden pro Váš domov, během kterého také umyjeme okna, dveře, vyrobíme adventní věnec, adventní kalendář pro děti, začneme péct cukroví a celkově náš domov i samy sebe naladíme na nadcházející adventní čas, který pak prožijeme ve větším klidu.

Tím, ale program Rok pro Váš domov nekončí. Provedu Vás opět až do dalšího roku, abychom ten cyklus uzavřeli.

Hned po Novém roce dáme náš domov do kupy po svátcích a koncem ledna začne další běh e-kurzu Zbavte se nepořádku a ukliďte si jednou provždy, do kterého se budete moci také přidat, pokud jste z nějakých důvodů nestihli něco v předchozím běhu.

Po celý rok budete moci čerpat další sezónní inspiraci a setkávat se ve skupině nebo i naživo v HYGGE klubu, do kterého budete mít vstup jen za 50,- Kč / měsíc.

Kolik Rok pro Váš domov stojí?

Za tento celoroční komplexní program zaplatíte letos 4.000,- Kč.

Zdá se Vám to hodně? Za tuto cenu si můžete na měsíc nebo na dva zaplatit uklízečku a mít tak jednou týdně doma povrchově uklizeno. A nebo si říct „DOST“ a pustit se do veliké proměny – Vašeho domova, Vás samotných, Vašeho vztahu k domovu a péči o něj. Můžete si užít Rok plný zábavy, sdílení, hlubokých prožitků, rok plný uzdravení – a to nepřeháním. 

Můžete si vytvořit domov, kde budete šťastná a o který Vás bude bavit pečovat. Možná to zpočátku nebude snadná cesta, ale uvidíte, že díky změnám myšlení, návyků a vztahu k Vašemu domovu bude změna trvalá a o tu uklízečku už ani nebudete stát.

Za částku 4.000,- Kč dostanete program kurzů a podpory v hodnotě převyšující 7.000,- Kč. Navíc formou, která Vám dá mnohem více, než kdybyste nahodile absolvovala některé z mých kurzů.

Rozumím, že pro mnohé může být teď kolem Vánoc tato částka příliš veliká. Proto nabízím možnost rozdělit si platbu až do 3 měsíčních splátek nebo odložit celou platbu na září (oboje bez navýšení částky). Kontaktujte mne e-mailem na helena@helenaprochazkova.cz a domluvíme se.

Co o mých kurzech říkají jejich účastnice?

Moc jsem tomu nevěřila a nevěděla co čekat, ale s přehledem jsem stihla plnit úkoly, užít si to, uvědomit si bolavá místa v naší domácnosti a co by s nimi šlo dělat. Zjistila jsem, že i s malým dítětem jde zavést nějakou uklízení rutinu a když se chce, tak to jde. A ono by se asi bez téhle skupiny a skvělého vedení Heleny Procházkové nechtělo Je to vše o psychologii a fakt to funguje. Mám že sebe a své domácnosti zase dobrý pocit a těším se, že v tom budu pokračovat.
Eva M., účastnice e-kurzu Týden pro Váš domov, advent 2018
Moc děkuji za kurz 😊 díky kurzu jsem já, chronicky bordelar, kterému bylo jedno v jakém žije prostředí, začala uklízet 😊 Já začala chtít systém! Poličky, regály, krabice, vše popsat a udržovat to! Je to teda těžké s dítětem a mužem 😁 ale snažíme se. Tento týden jsem roztřídila dětské hadry - čekám další mimi a konečně jsme s mužem udělali nějaký systém na naší "půdě". Mám díky tomu daleko lehčí mysl, kterou ten bordel už fakt zatěžoval... Takže díky moc!
Romana, účastnice e-kurzu Zbavte se nepořádku, září 2018
„Já jak teď uklízím a vyklízím a objevuje se ten krásný prostor, přemýšlím nad porcelánovým mokka kávovým servisem. A tak když na mě vyjuk inzerát na tuhle skoronovou konvičku, brala jsem to jako znamení 😀. Taky budu pořizovat nový jídelní servis, skleničky už jsem si koupila. Je to úžasný tohle vyklízení a obnova, jsem teď šťastný člověk. ... Říct, že jste mi změnila život by bylo málo. Děkuji"
Michaela V., Účastnice všech mých kurzů, členka HYGGE klubu
Chtěla bych moc poděkovat za tenhle skvělý kurz. Pochopila jsem, proč se mi nedařilo udržovat pořádek - jsem perfekcionista a tak jsem úklid nechávala vždy na chvíle, kdy na to bude dost času, abych to udělala perfektně a tak ve výsledku nebylo uděláno nic pořádně. Teď pořád něco sbírám z podlahy a pořád to tady vypadá uklizené. Je to super. I manžel říkal, že je to letos před Vánoci nějak lépe zorganizované.
Michaela M., účastnice e-kurzu Týden pro Váš domov, advent 2018
"Z kurzu jsem nadšená! Vše je dávkováno postupně a tím mám čas v klidu postupovat bytem k jeho zútulnění. A stíhám to zpracovat i psychicky, tam to totiž často bývá nejtěžší. Často střádám věci a těžko se jich pak zbavuji. Kurz doporučuji všem, kdo chtějí pořádně svou domácnost provětrat a rovnou i zútulnit a ještě víc si zamilovat. Tempo stíhám i s malými dětmi, občas vynechám a pak vše doženu. Jsem moc ráda, že tímto kurzem procházím, je to očista i na duši 💜."
Zuzana, účastnice e.kurzu Zbavte se nepořádku, březen 2018

21 denní garance vrácení peněz

Stále s objednávkou Roku pro Váš domov váháte? Pokud během 21 dní od začátku prvního kurzu změníte své rozhodnutí a dáte mi vědět, peníze Vám bez dalších otázek vrátím v plné výši.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Používá WordPress (v češtině) | Šablona: Graphy od Themegraphy