Vánoce bez stresu

Jedinečný, téměř dvouměsíční program, díky kterému si letos užijete advent a přípravy na Vánoce bez stresu.

Užijte si Vánoce, jaké jste si vždy přáli – v útulném, uklizeném domově s vůní svátků a tradic. Začněte včas a podle plánu, který jsem pro Vás připravila. Připojte se do uzavřené skupiny na Facebooku a pojďte se vzájemně motivovat, inspirovat a vytvářet nezapomenutelně krásné Vánoce.

Budu s Vámi od 4. listopadu do půlky ledna

Co bude náplní kurzu?

  • Provedu Vás celou cestou od začátku listopadu až do Vánoc a Nového roku.
  • Součástí kurzu jsou také dva běhy e-kurzu intenzivního krátkého úklidu Týden pro Váš domov v celkové hodnotě 500,- Kč. Jeden proběhne v listopadu, kdy si před adventem uklidíme naše domovy a druhý pak začátkem ledna.
  • Většina inspirace a vzájemné motivace, díky které určitě vytrváte a přípravy na Vánoce pro nás budou společnou radostí, bude probíhat v rámci uzavřené skupiny na Facebooku, do které se dostanete ihned po přihlášení do programu "Vánoce bez stresu"

Na toto téma jsem také vysílala živě ve skupině „Útulný domov s Helenou Procházkovou“. Dávala jsem Vám tam také podrobný harmonogram všeho, co a kdy je potřeba před Vánoci připravit a tohoto harmonogramu se budeme držet i v programu Vánoce bez stresu.

Na záznam tohoto vysílání se můžete podívat do půlky listopadu >>>>TADY

Kolik program stojí?

Cena programu je 560,- Kč. 

Když vezmete v potaz, že jsou v něm zahrnuté dva běhu e-kurzu Týden pro Váš domov v celkové hodnotě 500,- kč, je program vlastně za hubičku. Věřím, že jeho hodnota v podobě klidných Vánoc, je mnohem vyšší.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

CO O KURZU Týden pro Váš domov ríkají účastnice loňského běhu?

  • Nebýt tohoto kurzu, v životě by to u nás 30. listopadu takhle nevypadalo! :)) Cítím se neskutečně předpřipravená, dávat světýlka na umytá okna je parádní a plánovat, co upeču v troubě, do které je vidět ✨ , jakbysmet. Moc mě baví tahle skupina a možnost nakukovat do tolika domácností a vaše podpůrné komentáře. Obdivuju nás všechny, kolik energie jsme do zvelebení domovů vložily a musím říct, že i svého muže, který držel basu a se vším mi pomáhal a ráno se vždycky ptal: tak co budem uklízet dneska?❤️ Teším se na pokračující podpůrnou úklidovou fb skupinku a díky Heleně Procházkové za nápad a tempo. Když někomu řeknu, že jsem zaplatila 250 Kč, aby mi chodily maily, co si mám kdy uklidit, většinou na mě koukají jak na blázna. Ale od prvního dne a čistých podlah je mi jasné, žto byla skvělá volba a všem bych takovou motivaci doporučila! Nejlepší mi přijde právě to načasování, které člověku umožní užít si advent fakt příjemně.
  • Moc jsem tomu nevěřila a nevěděla co čekat, ale s přehledem jsem stihla plnit úkoly, užít si to, uvědomit si bolavá místa v naší domácnosti a co by s nimi šlo dělat. Zjistila jsem, že i s malým dítětem jde zavést nějakou uklízecí rutinu a když se chce, tak to jde. A ono by se asi bez téhle skupiny a skvělého vedení Heleny Procházkové nechtělo 😁 Je to vše o psychologii a fakt to funguje. Mám ze sebe a své domácnosti zase dobrý pocit a těším se, že v tom budu pokračovat. Eva Moslerová​
  • Jeden nedělní večer jsem narazila na Helenky stránku, přečetla si o Adventním úklidu a v hlavě mi problesklo, že to je výzva. Nemám ráda nepořádek, přesto u nás doma je. Jakto? Odpověď už díky Helence znám. Fakt je k ničemu udělat úklid v jeden den a odpravit se na něm psychicky i fyzicky. Takto jsem tomu denně věnovala cca 2 hodiny a neměla jsem pocit, že bych přišla o chvilky s naši holčičkou, jelikož jsem ji během úklidu zpívala, občas přistrčila hračku a ve finále mě to vážně bavilo! Najednou tu sedím v křesle, rozhlížím se a přijde mi to tu moc fajn a hřeje mě pocit dobře odvedené práce, aniž bych se cítila totálně vyčerpaná 🙂 Heli díky za Vás a Vaše vedení! Tereza Borůvková​