E-konzultace Vytvořte si Váš vysněný domov

Individuální konzultace, ve kterém každého naučím, jak si buď vytvořit nový domov podle svých snů nebo jak na takový přetvořit ten stávající.

Společně navržený a vytvořený vysněný pokoj mé klientky

Jak píši v článku „Vysněte si svůj útulný domov„, každý v hlavě nosíme nějaký svůj sen o ideálním místě k bydlení. Ačkoli sny jen zřídka kopírují místo, ve kterém právě žijeme a ne vše je realizovatelné právě u nás doma, ukážu Vám, že je možné navodit alespoň podobnou atmosféru. Naučím Vás, jak se svými sny pracovat a co změnit nebo naopak zachovat u Vás doma nebo jakou cestou se vydat při rekonstrukci bytu či domu nebo při stavbě nového.

Pokud se Vám nedaří vytvořit obraz nějakého interiéru, vůbec nevadí, dá se pracovat i s představami čehokoli jiného (moře, rozkvetlá louka, lesy, město, konkrétní obraz či fotografie, …) a tyto představy přenést do interiéru. A opravdu nemusíte hned rekonstruovat či měnit nábytek.

A tak dnes, v době změti nepřeberného množství informací a možností, kdy mi připadá, že by lidi nejraději dostali jednoduchý návod na úplně vše od někoho jiného, Vám nabízím něco jiného. Smyslem mého projektu Útulného domova (všech kurzů, konzultací i článků) je, naučit Vás především poznat sami sebe a to, jak si na základě toho zařídit a uspořádat domov, aby pro Vás byl útulný, praktický a zkrátka, aby se Vám v něm dobře žilo. A nezáleží na tom, zda jste domácí typ nebo raději trávíte celé dny venku či v práci. To vše mne v práci s klienty zajímá a podle toho se snažím dávat svá doporučení.

V této e-mailové konzultaci mi půjde především o to Vám ukázat, že je možné si plnit své sny. A zrovna doma to jde velice snadno. Kde jinde máte tolik volného prostoru pro realizaci svých snů? Věřte, že přetváření Vašeho domova v ten vysněný ve Vás posílí jak pocity štěstí, tak i víru sami v sebe. Daleko spíš, než pokud se budete inspirovat tisíci možnostmi, jak to mají jiní lidé nebo co je zrovna v módě.

Cena konzultace činí 750,- Kč za 1 místnost.

Poku Vás nabídka konzultace zaujala a chcete se dozvědět více, kontaktujte mne:

Vaše jméno

Váš email

Poznámka

Moje přeměny:

PŘED

 

 

 

PO

A proč byste se měli obrátit právě na mne?

Už od chvíle, kdy jsem coby studentka na kolejích měla nějaký prostor pro sebe, bavilo mě si ho zdobit a zútulňovat. U nás na pokoji jsme se rádi scházeli i s více lidmi a už tenkrát se mi smáli, jakým způsobem jsem před návštěvami uklízela. Úklid jsem začínala třeba tím, že jsem si pomalovala květináč a koupila do něj kytku nebo namalovala obrázek a vylepila ho na stěnu. Můj pokoj nebyl nikdy nudný. Na stěnách obrázky, fotografie, na oknech závěsy (které jsem si doma udělala tak, že jsem obatikovala starý prostěradla ;-)). Nenechala jsem se nikdy limitovat kolejním nábytkem a vymýšlela jsem nové způsoby, jak pokoj ozvláštnit. Třeba tím, že jsem si sukně a halenky věšela na ramínka na poličku vedle stolu.
Po vysoké jsem se nastěhovala do bytu, kde asi 15 let nikdo nebydlel a který byl doslova plný věcí (a samozřejmě prachu). Neměla jsem tenkrát téměř žádné peníze navíc, ale co šlo, tak to jsem udělala. Pak mě sousedé vytopili a tak jsem se do toho pustila ještě více z gruntu. Koberce šly pryč,zrenovovala jsem parkety. mezitím mi došlo stavební spoření a tak jsem se pustila do rekonstrukce celého bytu. Tenkrát ještě v úpravě pro dva, kdy jsem si vše navrhovala sama (od kompletně nové kuchyně až po nové rozmístění nábytku ve všech pokojích. Mezitím jsme ještě rekonstruovali a zabydlovali dům (s pomocí architekta) a pak sama jeden krásný holobyt, který jsem si bez velkých výdajů zařídila. A nakonec jsem se vrátila zpátky do svého bytu 2+1, který stále předěláváme, jak děti přibývají a rostou. Za těch 18 let, co je zútulňování míst, ve kterých žiji, přemýšlení, jak uspořádat nábytek, kam co uložit a jak vytvořit příjemnou atmosféru mým koníčkem, se mi to již dostalo pod kůži a o všem dnes přemýšlím mimoděk. Když je chvilka a správný závan energie, přestavím tu nábytek, sjedu koupit něco, co mi už v mysli nějakou dobu zraje. Nosím v hlavě nápady, jak vyřešit to a tamto, až to bude potřeba. Své nabyté zkušenosti tak využívám jak nyní, kdy rekonstruujeme starý dům, kde se chystáme bydlet, tak také v poradenství druhým. Už vím, co funguje a co naopak činí prostor neútulným či co je nepraktické. Jsem ráda, že mohu pomoci jiným zamilovat si místo, ve kterém žijí a vytvořit z něj domov, kde se budou cítit dobře nejen návštěvy, ale především oni sami.