E-book ZDARMA: Užívejte si miminko, neotročte domácnosti

Jsem máma tří dětí a e-knížku Užívejte si miminko, neotročte domácnosti aneb 10 snadných návyků, které Vám zjednoduší péči o domácnost po narození dítěte jsem napsala především pro všechny novopečené maminky, kterým chci touto formou předat své zkušenosti, aby si tak mohly už od začátku více užívat miminko a nestresovaly se z domácnosti, která jim „padá na hlavu“.

Když se mi narodilo první dítě, absolutně jsem netušila, jak skloubit péči o domácnost a péči o dítě a podle toho to u nás často vypadalo.

Zarazilo mě, jak moc mě ovlivňuje fakt, že si nemůžu nic pořádně naplánovat. Zjistila jsem, že to, jak jsem neustále od práce odvolávaná miminkem způsobuje, že mám najednou spoustu rozdělaných a nedodělaných věcí a ve všem chaos, který jsem pak horko těžko likvidovala, když zrovna spalo.

Možná to máte podobně a také nevíte, za jaký konec to uchopit. Tak právě Vám teď nabízím e-knížku o tom, jak si vybudovat deset – z mého pohledu -nejpotřebnějších návyků, které Vám usnadní udržovat efektivně domácnost v rámci možností uklizenou a zároveň Vám zbyde dostatek prostoru pro čas strávený s Vaším děťátkem.

Mám zájem o e-book ZDARMA Užívejte si miminko, neotročte domácnosti

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a já, Helena Procházková, IČ 02421178 na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásadochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.Budu moc ráda, pokud Vám tato knížka pomůže užívat si mateřství ve větší pohodě, než jak jsem to měla před sedmi lety já.

Helena Procházková