Máte malé děti, je to krásné období, užívejte si ho!

Jste úžasná žena, která právě prochází nádherným a zároveň také hodně náročným obdobím. Máte malé děti a najednou je vše jinak. Nacházíte v sobě emoce, které jste dosud neznala, poznáváte, jaké to je být opravdu unavená. Priority v životě jste musela přeskládat a nejspíš pro Vás také není snadné udržet byt uklizený.

Já sama mám tři ještě poměrně malé děti a tak Vám rozumím. Vím, že někdy prostě není čas a že je toho tolik… Ještě před osmou ráno vytírám rozlitou vodu, hned na to mléko, převlékám dvakrát děti, než zametu pod stolem, už malá vysypala vedle krabici s hračkami na zem a na stolek, … 

Proto  tvořím hlavně pro Vás, maminky malých dětí a chci Vás v tomto čase podpořit. Svoje tipy maminkám předávám především v článku „Jak to mám všechno yvládat“, který si můžete přečíst >>>>TADY .

Především novopečeným maminkám doporučuji také svůj e-book ZDARMA „Užívejte si miminko, neotročte domácnosti“.

Pokud si chcete během krátké chvíle zábavnou formou uklidit povrchově celý Váš byt či dům, zvu Vás na akci Týden pro Váš domov. Podívejte se, kdy probíhá další běh a přidejte se k nám>>>>TADY. Na této akci je vždy hodně právě maminek malých dětí, protože v tomto období je asi nejtěžší pořádek doma udržet. Těším se na Vás.